Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mitől szexibb egy...

Lányok! Mitől szexibb egy jóképű vagy átlagos pasi öltönyben, mint amúgy? Mi az ami ilyenkor feltűnőbb vagy jobban megnéztek rajta? Mi jut eszetekbe róla?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg rajta? Mire gondoltok? Mit éreztek? Írjatok le bármit ami eszetekbe jut, vagy személyes élményt.


Korábban az egyetemi vizsgákon hordtam egy rámszabott, szolid, enyhén hajszálkás szürke öltönyt, fehér Olymp öltönyinggel, nyakkendővel, hozzáillő fekete öltönycipővel. Nekem nem tűnt fel semmi, nem éreztem magamon semmi feltűnőt (amit amúgy is kerülök) vagy különlegeset, de azt vettem észre, hogy a csajok sokkal jobban megnéztek, mint amúgy. A pasik nem, de ennek örülök is :)

Furcsának éreztem a szituációt, és kicsit zavart is. Nem vagyok visszahúzódó alkat, de ha néznek zavarba jövök és nehezen kezelem a helyzetet.

Nagyon szeretném megérteni a női gondolkodást, de én CSAK 😀 egy férfi vagyok, emiatt számomra ez teljességgel lehetetlen, emiatt kérek segítséget, tanácsot. Az akkori barátnőmnek meg nem mertem mondani, hogy mennyire megnéztek és kérdezni sem mertem Tőle.

Vár rám egy hasonló szituáció a közeljövőben és természetesen szeretném kezelni, emiatt kiváncsi vagyok, mi járhat ilyenkor egy fiatal huszonéves nő fejében.



2021. máj. 10. 01:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Naiv gondolat, hogy csak a fiúk pontoznak le.
2021. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%

9-es

Nekem eléggé úgy jön le, hogy az a mellékes plusz legalább 50%. És pont ez a bajom.

2021. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
12-es,lány vagyok,és bár nekem is tetszik az öltöny egy jóképű férfin,egyáltalán nem elvárás a részemről,szerintem ezzel a legtöbb lány így van.Barátomat sose láttam se ingben,se öltönyben,mégis odavagyok érte,mert még melegítőben is talpig úriember.
2021. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

De miért baj az, ha az ing, az öltöny plusz? Ha neked jobban bejön egy szépen felöltözött lány, akinek tudod stírölni a fenekét a feszes gatyában, mint egy lehányt macinacis csaj, akkor neked a gatya tetszik? Nem.


Orbán szerencsétlenül néz ki az öltönyében, mert arra a hordó hasára veszi, nincs rászabva. De még az a szardarab is vállalhatóbban nézne ki egy normális öltönyben.


Nekem akkor is megakad a szemem az inges férfiakon. A póló nekem komolytalan. Nem kell nyilván senkinek azt hordania, nem kötelező. Ugyanígy van, aki szerint a nőknek minit meg magassarkút kell hordania.

2021. máj. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
14: Nekem az öltöny egy merev, tekintélyelvű, konzervatív világ hírnöke. Vannak kivételek, de az öltöny-és egyenruha-mániás lányok általában egy Audrey Hepburn film giccsbuborékjában ábrándoznak arról a letűnt tündérmeséről, ami koránt sem volt annyira "szuper", mint hiszik. Az öltönyös ember nem a szőke herceg fehér Ferrarival, hanem vagy egy lélektelen munkát végző, megkeseredett aktakukac, vagy valaki olyan, aki mások gerincén taposva menetel előre.
2021. máj. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Az öltöny kényelmetlen és meleg. A legtöbb helyzetben nem hordható. Az üzenete nagyon gyakran az, hogy nézzétek, én vagyok a Valaki.
2021. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az öltöny azt jelenti, hogy: "nem azokat a pólókat, pulcsikat hordom, amiket anyám vett gimiben, hanem igényes vagyok, van véleményem arról, mi van rajtam, és nem az asszonykámnak kell figyelnie, mikor kell nekem új alsónemű".


Ebben benne van, hogy az ilyen emberek nem, vagy nem feltétlen a munkájuk miatt hordanak öltönyt.


Nekem pl. a majdnem 60 éves apukám is mindig ingben megy el otthonról. Pedig nem diplomás, nem irodista.


De tetszik, ahogy mindent kibeszélnek a férfiak, amitől jobban néznének ki.

2021. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]


Én nem szeretem az inget se, de tény, szerintem valakinek jól áll.

És ad egyfajta stílust, ha nem a hádás ballagási öltönyt kapja fel valaki, pl Tom Ellis Luciferként :D


F24

2021. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#14

Orbán szerintem mindenben úgy néz ki, mint egy felpüffedt vízihulla.

2021. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Férfias viselet az öltöny..sok férfi gyerekruhát hord, mintas póló, stb. Van aki abban is jól néz ki, persze. De egy jól szabott ingtől férfiasabb a kisugárzás. Öltönytől szintén
2021. máj. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!