Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kéne egy kis segítség. Holnap...

Kéne egy kis segítség. Holnap vizsga és úgymond tárgyalásos öltözet kéne, de nem tudom mit illik és mit nem???

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdés adott.

Tulajdon képpen én eleinte egy háromnegyedes fekete nadrágra gondoltam, fehér ing, és fekete kardigán féleség?!

Illetve a cipő az ilyen alkalmi sportos lenne, mivel más cipőm nincs. Vagyis van egy fekete balerina, de szerintem az nem illene össze.


2021. máj. 10. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A nadrágot és a cipőt felejtsd el, nem oda való. Nem akarok beléd kötni, de ha tudod hogy vizsgád lesz, és nyilván már tudtad hogy lesz ilyen vizsga, miért nem vettél valami oda illő öltözetet?
2021. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

próbálj meg szerintem egy fekete magassarkút, feket harisnyával, fekete szoknyával, és egy fehér ing. és most itt mondok neked egy tippet amit vagy elhiszel vagy nem (mennyire vagy ott a témába) egy nőt egy ilyen tárgyaláson a férfi partner igen is megnéz, szemügyre vesz és ha jól nézel ki jobban hajlik az üzletre (nyílván ezzel az vizsgáztatód is tisztában van, tehát valami “szexit(?)” vegyél fel. én is menedzser képzésre járok stb onnan nő ismerőseim/barátaim tudják ezt.

22f

2021. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

12 Jó amit írsz, de a fekete harisnyát megvétóznám és testszínűre cserélném. Ha megnézed, a tárgyaló menedszerek, vagy az alap üzleti casual öltözködés hívei általában testszínű harisnyával kombinálják az üzleti öltözékeket. Ha fekete a cipő, a szoknya + még a harisnya is, az kicsit sok.

De jelen esetben a kérdezőnek se egy normális szoknyája, se harisnyája se magas sarkú cipője szóval abból kell kihoznia a maximumot, ami van, mert a vizsga előtt nem tud beugrani már ruhát venni.

#11-es voltam.

2021. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez így borzalmas. Nincs egy normális sötétszínű nadrágod (nem 3/4-es?

Na azt kéne balerinával. Bár szoknya lenne az igazi.

2021. máj. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát ez tényleg borzalmas. Konkrétan úgy nézek ki mint egy bohóc...

Ez a nadrág nagyon nem áll jól.

De van egy csak az bő szárú, és derékig ér, de amúgy az még jobban is néz ki, viszont nem tudom illik e

2021. máj. 11. 08:23
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit hordasz a hétköznapokban?
2021. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Végül reggel gyorsan vettem egy nadrágot meg egy jó kis cipőt. Tényleg szarul nézett ki. Ennyire nem akartam kellemetlenül érezni magam. De egyébként volt aki sportosabb cipőben volt mint amit Linkeltem. De nem bántam meg h vettem mert egész jól néz ki.


Amúgy nem szoktam igénytelenül öltözni, vannak szoknyáim is csak azok nem épp tárgyalásra való kinézetek

2021. máj. 11. 14:01
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy vettél, egyáltalán nem baj ha van egy normális szetted ilyen alkalmakra.
2021. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!