Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ünneplőben voltatok érettségizni?

Ünneplőben voltatok érettségizni?

Figyelt kérdés

Tavaly ugye országos szinten nem volt kötelező. Idén nekünk már igen, pedig a helyzetmég rosszabb, mint tavaly...miért kellett akkor idén mégis az ünneplő?


19, lány



2021. máj. 11. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Országos szinten soha nem kötelező, ezt tavaly ki is emelték kényelmi szempontok miatt. Idén valamiért nem, de attól még hivatalosan most sem kötelező. Az más kérdés, hogy az iskola házirendjében mi szerepel, vagy egyszerűen mi a szokás. Emeltre és szóbelikre azért iskolától függetlenül is ki szoktak öltözni, de közép írásbelin nem minden iskola várja el.
2021. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
mi ünneplőben mentünk, mert így illik. Bàr baromságnak tartottuk, hisz közepén úgy is csak mi látjuk egymást. Meg amúgy se érdekelt senkit hogy nézel ki.
2021. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Fekete farmerben mentem, de azon kivul unneploben :D
2021. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekete farmerbe és egy fehér blúzba mentem plusz fekete blézer.
2021. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem egyenruhában, de igen, "ünneplősben" - fehér blúz, sötét szoknya. Annyi, hogy az iskolai ünnepségeken elvárt fekete szoknya és fekete cipő helyett sötétkék szoknyát és fehér cipőt választottam.
2021. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Idén szintemelőztem huszonévesként. Ergo, nem kis 18 éves végzőskeként mentem oda, hanem felnőtt nőként, aki már nem tartozik egy középfokú intézményhez sem.

Fekete nadrág és egy fekete felső volt rajtam, aminek kicsit “apácás”, fehér gallérja volt, rajta apró gyöngyös-köves díszítéssel. A kabátom pedig bordó volt fekete, viktoriánus stílusú zsabóval.

Gondolkodtam szoknyás szetten, de aznap nem volt túl meleg, és nem szerettem volna kockáztatni az egészségemet. Meg egyébként is kényelmesebb volt így.

2021. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Mi a fene köze van a koronavírusnak a ruházathoz?
2021. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én minden ilyen eseményre utcai ruhában megyek, és ott a helyszínen öltözök át.

Kényelmes a szoknyám, a felsőm és a cipőm is, de jártam már úgy vizsga előtt, hogy beleültem valami szépségbe a retkes BKK-n. Hát remek volt úgy szóbelizni - persze a "hazamegyek-átöltözök" nem opció, mert akkor bukom a tárgyat is.

2021. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első nap, aztán rájöttem, hogy nem fontos.
2021. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Miből jöttél rá? Te hőbörögtél volna legjobban, ha hazaküldenek ezért.

Egy lánynak élete kb 25000 napja során nagyjából 3 db fél napra, esküvőre, temetésre meg érettségire kellene kiöltözni, de nagyjából 2-re manapság már nem nagyon szokott sikerülni. Ruha sportcipővel, farmer ezek mennek.

2021. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!