Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki szeret köntöst hordani...

Aki szeret köntöst hordani mikor szokta és milyet ? Milyen fajta a kedvencetek ?

Figyelt kérdés

Nekem eddig selyem-szatén hálóköntöseim vannak. 3 jó hosszú és egy rövid. A hosszúak a kedvenceim . A rövid nem jött be annyira a hossza miatt.

Gondolkodom egy hosszú puha plüss köntösön is

meg valami nagyon-nagyon vékony anyagúra ami nyárra jó lesz aludni.



2021. máj. 12. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy a szatén hálóköntösöket ősszel , télen és tavasszal szoktam hordani. Nyáron az olyanba belerohad csak az ember.
2021. máj. 12. 17:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kb. combközépig érő szőrösöm van. Akkor hordom, ha fázom itthon. Nem szeretem szaunává fűteni a lakást, inkább picit fázzak, és akkor felveszek valamit. Tegnap este is felkaptam még, de egy ideje most nem hordtam, hogy most melegebb az idő.

Plusz, ha télen, hideg tavasszal jött futár, postás, akkor volt, hogy a köntöst kaptam fel.

2021. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hosszú, sárga plüssköntösöm van, ami nagyon puha és meleg, imádok benne lenni, persze nyilván nem nyáron. Közvetlenül fürdés után, illetve hidegebb, őszi vagy téli napokon bekuckózva otthon a legkedvesebb viselet nálam.
2021. okt. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szatén köntöseim vannak, van rövid és hosszú fazonú is. Nyáron fürdés után van hogy csak azt veszem fel

Futárnak már én is nyitottam így ajtót, meg este szemetet vittem le:)

2021. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!