Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi vesz rá valakit arra, hogy...

Mi vesz rá valakit arra, hogy ilyen 28 meg 30 fokban csizmában járjon?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy csajt rendes vastag téli csizmában, harisnyában, szoknyával. ott kornyadozott a tűző napsütésben két óra körül.


miért? Tudom azt fogjátok mondani nem az én dolgom, de basszus érdekel! Télen sem megyünk az utcára ujjatlan pólóban meg forrónadrágban, akkor ilyen nyári melegben miért vesz valaki bélelt csizmát?



2021. máj. 12. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Én bokacsizmában-harisnyában-szoknyában mentem ki ebédelni (home office), aminek két nagyon prózai oka volt:

Régóta nem szedtem le a lábamról a szőrt, így kellett a harisnya. Csak a feketét találtam meg, így azt kellett felvennem, ahhoz meg a másik cipőm nem illik. Melegem is volt.

Nem azt mondom, hogy ez volt az oka, de néha csak ilyen dolgokon múlik. :D

2021. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Honnan tudod, hogy vastag, bélelt téli csizma volt? Bokacsizmákból nem csak ilyen van, hanem bélés nélküli is, de ezt ránézésre nem mindig lehet megmondani.

Olyat én is szoktam felvenni még tavasszal is, mert nincs benne melegem, kényelmes, nekem tetszik és jól is megy szinte minden ruhámmal. Igazából a kedvenc cipőtípusom a magassarkú bokacsizma és nyár kivételével bármikor bárhova szívesen felveszem. Amúgy is fázós a lábam, így ezt se érzem túlzásnak. Ha már elég meleg van a szandálhoz, akkor meg váltok arra.

2021. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Az EGÓ!
2021. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Te és a hozzád hasonlók olyanok vagytok, mint Orbán és a pártja. Mindent meg akar szabni, mint Kínában.
2021. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Divatból
2021. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

2! Csak ezen a lányon magas szárú vastag talpú csizma volt nem bokacsizma. Arra azt mondanám, hogy reggel fázik a lába, de ez hosszú szárú, vastag csizma volt.


4! Nem akarok én megszabni semmit, csak érdekelne, hogy miért rohasztja valaki a lábát ilyen melegben téli, hangsúlyozom téli csizmában. Ezt nem értem.


5! Csak ebebn mi a divat, vagy azt hitte, hogy attól, hogy jól áll a szoknya csizmával majd nem lesz dögmeleg?

2021. máj. 12. 20:25
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen emberek sosem nézik meg indulás előtt, hogy milyen idő van, csak felkapnak valamit.
2021. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7! Ok, de májusban ha az időt nem is nézi a naptárat csak ismeri.
2021. máj. 12. 20:28
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 hát ezek szerint nem🤣
2021. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ma a legtöbb helyen hűvös, esős, szeles idő volt. Szóval, ilyen lesz jövő hétig. Nyáron is sokan beöltöznek, az nem zavar?
2021. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!