Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi vesz rá valakit arra, hogy...

Mi vesz rá valakit arra, hogy ilyen 28 meg 30 fokban csizmában járjon?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy csajt rendes vastag téli csizmában, harisnyában, szoknyával. ott kornyadozott a tűző napsütésben két óra körül.


miért? Tudom azt fogjátok mondani nem az én dolgom, de basszus érdekel! Télen sem megyünk az utcára ujjatlan pólóban meg forrónadrágban, akkor ilyen nyári melegben miért vesz valaki bélelt csizmát?



2021. máj. 12. 17:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

ÖHm, amiért én téli bakancsban mászkálok sokszor:


Mert korán reggel, amikor indulok van... max 3 fok. KELL a vastag bakancs, plusz vastag pulcsi.


Az, hogy aztán 10 órakor meg már 8 fok, délután pedig 15 van, hát szopacs. És igen, vagy szarrá fagyok reggel és borítékolhatóan három napon belül már folyik az orrom és fáj a torkom, vagy meggyulladok napközben, akkor inkább a második opciót választom.

2021. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!