Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátot vegyek fel...

Milyen kabátot vegyek fel ilyen időre mint a mai?

Figyelt kérdés

Ma kb. ömlött az eső az égből, dörgött, villámlott stb.

De annyira hideg viszont nem volt így nem tudom, hogy ilyenkor hogy kéne öltözni mármint kell a kabát alá kapucnis kardigán és alá egy rövid ujjú póló? Vagy elég egy melegebb kabát is? Szeretnék venni új kabátot. Olyat amiben nem ázok meg de nem is lesz melegem vagy izzadok le.

[link]

Valami ilyesmire gondoltam és ilyesmit szoktam látni sok nőn, ami ilyen puffancs szerű, csíkozott puffancsai vannak, kapucnis de mégsem téli kabát és mintás persze.

De boltban se online nem szoktam olyanokat látni ami ilyen virágmintás vagy bármilyen..



2021. máj. 23. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Pólót
2021. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ezek bírják legjobban az esőt,

Én például egy nagyon vékony steppelt dzsekibe voltam alatta egy rövid ujjú pólóba és nem feltétlen fáztam,bár valami vékonyat alávehettem volna.

2021. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 13-14 fok van és még szél is fúj. Nekem elég hideg, bizony felvettem a prémes dzsekimet, alatta egy garbót. Ha fázós vagy inkább öltözz melegen. Ne nézd hogy május van.
2021. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!