Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, hol vesztek farmert,...

Fiúk, hol vesztek farmert, ami többet bír mint 1-2 év? Nekem a H&M-es teljesen kinyúlt kb. 1 év alatt

Figyelt kérdés
Simán szánnék 10-20k-t farmerra, ha tovább bírja. A Levi's farmerek tényleg "örökéletűek"? 30-as a méretem és 25 éves srác vagyok, ha ez számítana
2021. máj. 24. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

30-as? Rendes számozásba? Pedig akinek vékony lába van azon sokáig szokott tartani,én szeretem a H&M-eset,csak mivel nekem nagy combom van(44-es gatya),ezért az ülepénél kikopik mindig.

Biztos egy minőségibb farmer tovább bírja,de akinek vastagabb combjai vannak azon a drágább is ugyanúgy kikopik/kinyúlik szerintem.

2021. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah igen, 44/46-os a másik számozásban
2021. máj. 24. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ohh így értem,akkor kb. ugyanaz,mint nekem. Szerintem nem éri meg,kíváncsi vagyok azért más véleményére,de szerintem a comb súrlódása idővel azt is kikoptatja.
2021. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
180 cm 67 kg vagyok amúgy, bár a combom nagy
2021. máj. 24. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri a Levi's farmer, meglepően jól bírják. Anyukám egyet már vagy egy jó 10 éve nyúz és még mindig tök jól bírja a gatya, pedig édesanyám sem egy kis méret. Szóval én ajánlom nagyon!
2021. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


4 éves. Mindenki azt hiszi, hogy gyárilag koptatott, pedig a sok viselés és mosás.

2021. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom (F) aldiban szokott farmert venni, jól bírják, pedig képtelen vigyázni a ruháira. :D
2021. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Levi'sek jok, + reserved.
2021. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!