Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is praktikusnak tartja a...

Más is praktikusnak tartja a lecipzározható szárú nadrágokat?

Figyelt kérdés

Szerintem abszolút praktikus, legalábbis akkor, ha az embernek napközben mondjuk olyan helyen kell megjelenni, ahol nem illik rövidnadrágban, de utána lecipzározza az alsó nadrágrészt, vagy ugyanez a helyzet akkor is, ha reggel még hűvös van, de délutánra már meleg lesz.

Ráadásul van olyan is, ami kétszeresen is leszedhető, és vissza, le lehet cipzározni csak a legalsó részét, és akkor bermuda lesz belőle, de ha a középsőt is leszedi az ember, akkor igazi rövidnadrág.



2021. máj. 27. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ÉN ilyenből csak túranadrágot ismerek - ott tényleg jó. De annak nem utcai/munkahelyi fazonja van.
2021. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túranadrágból van ilyenem, nagyon szeretem. Utcai nadrág verzióban viszont nem hordanám, teljesen más fazon.
2021. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát túrázáshoz oké, hétköznapokban én biztos nem hordanám
2021. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!