Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet igényes túranadrágot...

Lászl kérdése:

Hol lehet igényes túranadrágot beszerezni, amely utcai viseletként is megállja a helyét? Esetleg ugyanilyen katonai jellegű nadrágot?

Figyelt kérdés
Nagyon jó minőségű természetes anyagból készült, sok zsebes, állítható derékbőségű nadrágot szeretnék természetbe olvadó színben (drapp, erdei, sivatagi színek ill. minták), de sehol nem találok. A legtöbbnek az anyagával nem vagyok kibékülve és kevés az állítható derékbőségű a kínálatban. Ha még esetleg lecipzározható szára is lenne, az maga lenne a csoda!

2014. ápr. 3. 07:15
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
Mountex? Decathlon? Én ezen a két helyen szoktam venni ilyeneket.
2014. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
A trexpert.hu -t is nézd meg, vannak jó cuccaik. Véletlenül találtam őket a Móriczon :)
2014. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

neten lehet találni militari nem tudom így írják e, webshopokat ahol sok katonai cucc van,

Én székesfehérváron egy Dodó nevû ici pici boltban vásárlok fõleg katonai, rendõrségi gyakorlóruhát árusítanak, minden félét.

2014. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam megfelelőt a Decathlonban, nem találtam elég jó minőségűnek a kínálatot. A Mountexben sem találtam olyat, aminek az anyaga megfelelt volna. Utóbbiban jobb minőségű kínálat volt, de lehet, hogy sok az újszerű, számomra nem elég puha anyag a túraruházatban, amelyektől idegenkedek.
2014. ápr. 6. 12:14
 5/6 Dworkyll ***** válasza:
5.11 nadrágok a Combatban ;) Bp. Elnök utca.
2015. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár dodo :)

Egy öreg bácsi boltja, rendörségi és katonai ruházatot árul a rendőrség is nála szerzi be a ruházatát katonai és rendörségi gyakorló ruházatot is árul, ilyen nadrágokban melózom és bringázom már 10 éve... De biztosan van minden megyeszékhelyen egy ennek megfelelő bolt.

2015. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!