Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, szeretitek az ilyen...

Csajok, szeretitek az ilyen melltartókat? Mennyire kényelmetlen, esetleg "mamás" egy ilyen fazon?

Figyelt kérdés

[link]


Évek óta félkosaras melltartókat hordok, legalább is, nem ilyen "nagy" kosárméretűeket, de rendelés után vettem észre, hogy ez nem az a fazon (dolgoztam, kapkodtam). Igazából főleg sima fehér pólók alá venném fel.


2021. máj. 28. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A s méretű mellem van én nem szeretem az ilyeneket amikben van merevítő. Viszont szerintem egyáltalán nem mamás. Szimpla egyszerű melltartó a mindennapokra tökéletes
2021. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a félkosaras. Talán a balconettre gondolhatsz ami kisebb. De egyáltalán nem mamás.
2021. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normalis, sokan hordanak ilyet
2021. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet hordok mindig, egyáltalán nem öreges. Kényelmes, és nem látszik át semmi, de ugyanakkor természetesen is néz ki.
2021. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

MAMÁS?? Ez mitől lenne mamás??

Teljesen átlagos melltartó, szerintem kényelmes is.

2021. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Kb pont ilyeneket hordok. Én nem tudom mi ezen a mamás, de oké.
2021. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat! Szerintem sem az, csak picit bizonytalan voltam, nem is az egyszerűsége miatt, hanem a fazonja miatt, de lehet azért, mert eddig főleg ilyet hordtam, ezt is sokszor csak pánt nélkül:


[link]

2021. máj. 29. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem semmilyen nem tetszik. (16L)
2021. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!