Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » NŐI BOXER: jó minőség, alacson...

NŐI BOXER: jó minőség, alacsony ár?

Figyelt kérdés

Nem tudom honnan, de egy darabom van itthon és a kedvencem. Alig várom hogy lekaphassam a szárítóról. 😅

Szóval kb az összes bugyimat lecserélném boxerre.

Bonprixen elvileg rossz anyagú van,de ott találtam hasonló szabásút,mint az enyém.

Valakinek valami tipp,honnan lehetne jó áron lecserélni a fióktartalmam ? :D



#bugyi #minőség #boxer #fehérnemű #Jó szabású #Kényelmes fehérnemű
2021. máj. 28. 23:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

10!

Te ezt a nagy megállapítást nőként, vagy kisfiúként állapítottad meg?

Mert én férfiként a “tálalást” is nézem, tehát azt ne mesélje nekem be senki hogy egy férfi alsót viselő nő szexi!

2021. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Haveer veled valami nem oké.

Rég nem tálalt senki neked, mi?

Ez a viselkedés lelombozó nem az én bugyim. 🥲

2021. jún. 2. 16:14
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt nőként írom, lehet jönni ezekkel a cuki kommentekkel hogx nem számít meg hogy egy “férfi” nem ezt nezi, hat de hogy nem ! A legtöbb válás pont azért van mert a nő elhagyja magát nem foglalkozik magával, lehet itt hitegetni más nőket meg magunkba beszélni hogy nem ez a lényeg, de a nap végén egy férfinek igen is arra van igénye hogy minimum normalis legyen a fehérnemud én pl több év együtt éles után is élvezem amikor megveszek egy gyonyoru szexi fehernemut és a férjem úgy érzi magát mintha ő lenne a legszerencsésebb ember mert ezt IS megkapja otthon. Nem véletlenül mennek felre meg jarnak a kurvához a házas ferfiak 40% -a (bár lehet keveset mondtam) akar tetszik akar nem igen is számít és nincs az a férfi aki szexisnek fog tartani egy nagyi bugyit vagy boxert, lehet így is megdug de inkább megszokásból mintsem azért mert kanos.

És ezt teljesen jóindulatúan mondom.

2021. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a jó szándékú, ámde helytelen párterápiát mindenkitől, akik a férfi fantáziáját meg vágyait tartják inkább szem előtt. Szomorú hogy ezeket kaptam segítség helyett. De találtam a Kikbe amúgy szóval mindegy.

(A férjemmel. Aki nem rohant ügyvédhez válni vagy éppen kurvához)

Ami pedig igazán megdöbbentő,hogy a NŐI részlegen volt, szóval nem férfi darabok.

Amúgy

aki majd a segglukából gyógyítja kifele a szexi kis bugyiját, gondoljon arra,hogy én a kényelmes alsóneműmmel, zavartalanul élek továbbra is egy nem felületes, testiségeken alapuló, boldog házasságban.🩲🕊️

2021. jún. 2. 21:51
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező!

A 13-al sincs valami rendben? Pedih ő nő!

Méghozzá az én szememben egy igazi nő aki tudja mitől vadul egy férfi.

De te a másik versenyzővel nyugtassátok csak magatokat hogy férfi alsóneműben is rátok néznek.

Amúgy igen, de abból a célból...

2021. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!