Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként volna egy öltözködés...

Férfiként volna egy öltözködési problémám. Volna valakinek hasznos és jó tanácsa ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy az utóbbi években valahogy "megmellesedtem". Télen jó, mert a zakók és a bő pulcsik mindent eltakarnak, de mindig rettegek a nyártól, amikor csak egy szál póló vagy ing van rajtam felül. Ugyanis akkor látszik, hogy valahogy mellesebb vagyok az átlag férfinél. Azon gondolkodtam, hogy segítene-e, ha vennék valamilyen erősebb, leszorító jellegű női melltartót rá. Pont olyan mellem és testalkatom van, mint az alábbi videóban az úrnak, és neki egészen jól megfogja a mellét a melltartó. Mit tanácsolnátok?


https://www.youtube.com/watch?v=FuFn4gn8VCo



2021. máj. 30. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább menj orvoshoz
2021. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a melltartó férfiként gázabb mint a csimpánzcsecs. Diétázz, sportolj.
2021. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél fel melltartót, az még gázabb lenne. A formája átlátszik ám egy vékony pólón vagy ingen, szóval nem maradna rejtve mások elöl sem, hogy ez van rajtad. Hidd el, a videóban is csak poénból vette fel, de nem hordja amúgy.

Ha zavar, akkor az egyetlen megoldás a sport és a diéta.

2021. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kellene kérned egy vérvizsgálatot. Lehet betegség tünete is a hormonok ilyen mértékű változása.

Vagy legalább hagyd abba a szteroidok szedését.


A melltartót pedig mindenki, mindenhol felismerné - nézz meg egy focimérkőzést (külföldi csapatokkal). Ők hordanak "melltartót", mert egy spéci eszköz van beépítve a "melltartó"-ba, ami rögzíti a mozgásukat (későbbi taktikai elemzés céljából). A képernyőn keresztül is felismerhető, pedig ők nem hordanak feszes felsőrészeket, mégis átüt rajta a "meltartó" sziluettje.

2021. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
hordj bővebb pólókat
2021. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hormonzavar. Menj orvoshoz.

Ilyen genderhülyeségekkel ne röhögtesd ki magad.

Operációt is kérhetsz.

2021. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Nálad a pont!

"Vagy legalább hagyd abba a szteroidok szedését"- írod.


Mindenféle ártalmas hülyeséget elhisznek, és zabálják az étrend kiegészítőket, amik tele vannak mindenféle katyvasz méreggel,

felborítják a hormonháztartást, felfújják az izmaikat, aztán csodálkoznak, ha súlyos betegségeket szednek össze általa.

2021. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!