Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó lehet ez a méret?

Jó lehet ez a méret?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán rendeltem egy Nike AF1-es cipőt 44 méretben, de utólag elbizonytalanodtam a méret gyanánt. Adidasból mindig is 44-es méretet hordtam és a talphossz is elvileg mindkettőnél 28 cm. Ugyanakkor sok helyen azt írták, hogy 43 elég lenne. Szerintetek?

2021. máj. 31. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Van egy pár Adidas és Nike cipőm is de kivétel nélkül mindig nagyobb méret kell a Nikeból. Igaz én nő vagyok és kisebb a lábam de míg az Adidasból 38 2/3 a jó méret, addig a Nikeból meg 40-es kell.
2021. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nike-nak erdekes az orra, valahogy laposabb/keskenyebb, nekem is nagyobb meret kell belole Adidasnal.
2021. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Írok, ha megérkezett!
2021. máj. 31. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Cipős csoportokban azt írták pár napja, hogy elvileg az air forceból fél vagy egy számmal kisebb kell. De inkább kicsit nagyobb legyen, mint kisebb és szorítson. Mostanság akarok én is air force 1-et rendelni😊
2021. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KriszTN válasza:

Igen, alapvetően a Nike méretezésben mindig kicsit kisebb kell mint az Adidasban. A Pumában meg amúgy a Nike-tól egyel kisebb kell.

PL: Puma 39= Nike 40= Adidas 40 2/3. Mindig a centiméter a legjobb szempont mert az egységes. Itt például mindhárom 25cm. A kivételek mint az AF, Element vagy épp a Yeezy 350 a legit oldalaknál ki szokott lenni írva hogy eltérő méret kellhet.

2021. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!