Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok tudnátok nekem segíteni...

Lányok tudnátok nekem segíteni: mely üzletek árulnak még kis méretezésű ruhákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon vékony és ennek tetejébe alacsony termetű lány vagyok.

Sok üzletben hiába tetszenek a ruhák, hosszú, vagy bő rám az XS.. Például Zarában, vagy H&M-ben stb. Egyedül Tally Weijl-ben találok jó gatyókat, szoknyákat, mert az olasz üzlet és kisebb lányokra szabnak.

Tudnátok nekem még ilyeneket javasolni?



2021. jún. 2. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
bababolt
2021. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hahah na azért annyira nem.. :D
2021. jún. 2. 16:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok segíteni, de engem is érdekelne, mindenhol olyan óriási ruhákat látok csak, amik nekem sátornak is elegek lennének...


Amúgy van aki a gyerekruhákra esküszik, kamaszoknak készült ruhák között. Én mondjuk ott még nem találtam olyat amit fel is vennék, de ez is egy lehetőség, hátha te szerencsével jársz.

2021. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
100%
Én most rákaptam a Cropp-ra, van 32-es nadrág, az tök kicsi. Mármint kisebb, mint pl. a HM 32-es.
2021. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3 Igen! És képzeld el, egyszer utána olvastam ennek, mert nagyon furcsáltam és ez nagy marketing fogás. Egyre több üzlet "udvarias" méretezésbe kezd ami azt jelenti, hogy direkt kisebbnek jelzik a méretet, hogy a vásárlókat ezzel jobban becsalogassák és megtartsák. Például ha valaki kicsit túlsúlyos, azt fogja látni, hogy "jé nem kell az L-es, jó rám az M-es!" és szívesebben választja az adott üzletet..

Sok divatszakértő foglalkozott ezzel és elég érdekes.


#4 köszi, megnézem ez is! (:

2021. jún. 2. 16:58
 6/16 Metionin ***** válasza:
100%
És tényleg, én 10 éve még S-est hordtam. Most meg az xs is sokszor nagy pedig nem fogytam, sőt, izmosabb lettem. De sport cuccban is ez van, ott gyerekméretet veszek, régebben a 14 évesekre való volt a jó, most meg a 10-12 éveseké :D
2021. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ugyanez.. Régen S-es méretek mindenhol jók voltak rám szerintem.
2021. jún. 2. 17:06
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Gyerek részleg!?

Ha felnőttből nem jó az xs, nézd meg a gyerkeknél a legnagyobbat.

2021. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézz körbe esetleg a maini.hu -n, ott kisebb méretezésű ruhák is vannak.

Majdnem minden ruhánál láttam mérettáblázatot is.

2021. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

-Bershka , pull&bear(ha bejön az a stílus): kabatok, felsok, igazabol szinte minden

-Mohito-ban szoktak lenni pici xs méretű kabatok, egyberuhak, de probalni kell, mert ott is van h a 32-es nagyobb

-H&m divided cuccok 32-es meretben

-Nadragokbol/farmerbol Zara, Bershka, stradivarius 32-esek

-Farmer /leggings a calzedoniaban is szokott lenni pici méret, de ott sem mind (xs)

Én úgy vagyok mint te, ezeken a helyeken szoktam vasarolni

2021. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!