Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok tudnátok nekem segíteni...

Lányok tudnátok nekem segíteni: mely üzletek árulnak még kis méretezésű ruhákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon vékony és ennek tetejébe alacsony termetű lány vagyok.

Sok üzletben hiába tetszenek a ruhák, hosszú, vagy bő rám az XS.. Például Zarában, vagy H&M-ben stb. Egyedül Tally Weijl-ben találok jó gatyókat, szoknyákat, mert az olasz üzlet és kisebb lányokra szabnak.

Tudnátok nekem még ilyeneket javasolni?



2021. jún. 2. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A Tallyt pont akartam mondani, de azt már akkor ismered.

Bershkában is nagyon picik voltak pár éve a méretek, most nem tudom, rég vásároltam ott.

Kínai boltokat ajánlom még, Ázsia center.

A Zara gyerekosztályán elvileg a nadrágok közt pl vannak nagyon egyszerűek, de én még nem néztem soha, úgyhogy nem tudom igazolni.

2021. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Lányok, nem tudom mennyire vagytok hívei turinak, de a Hádában valami hihetetlenül sok s/xs cuccot találni!

Én Sugárba mentem és rengeteg cuccot találtam, főleg felsőket. Legtöbb Divided, Tally meg talán Berschka volt tényleg.

Plusz ahol még körülnéztem, az a Royal Vintage a Király utcában és ott is volt pár kicsi méret, az asszem angol ruhaker, ha valaki szereti az egyedibb darabokat nézze meg (: ja meg tök jófej ott a kiszolgálás.

2021. jún. 14. 12:12
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, én a Hádánál mindig azt hallottam panaszként szintén kicsi nőktől, hogy M-es, de inkább L-es méret alatt nincs is szinte semmi. De örülök, ha mostanság nem így van, lehet, én is benézek.

Egyébként ezekből kiindulva akkor érdemes a Bershkában nézelődni még mindig, ha kis ruha kell. A H&M Divided márka nekem is eszembe jutott, csak nem akartam írni, mert azt mondtad, az ottani cuccok nem jók rád meg azokból nem is láttam sokszor 32-est, csak 34-est.

Bár nem értem igazából, ha a hádás S, azaz 36-os ruhák jók rád, akkor a plázásoknak is azoknak kéne lenni, pláne 2 mérettel (XXS-32) kisebben.

2021. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen, ezt a részét én sem értem.

Lehet Hádában régebbi darabok ezek..? Nem tudom :D

Hádában is nagyon hely meg persze márkafüggő. Hallottam én is, hogy van, ahol vékonyak nem találnak dolgokat, de a Sugárban egész jó

2021. jún. 14. 14:14
 15/16 Metionin ***** válasza:
100%
Hádában én sokszor a gyerekcuccok közt találok jó felsőket vagy szoknyát, gyakran a kisebb felnőtt ruhákat is odarakják. Ezeknek a méretezése se életkor mint a gyerekruháknál, hanem ugyanúgy xs vagy xxs mint a felnőtt. Én meg csodálkoztam, hogy miért nincs soha semmi kicsi...hát van, a gyerek részen :D
2021. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Még a Mayo Chix (bár szerintem nekik sok ízléstelen, romás cuccuk van, az anyaghasználat, varrás se mindig jó minőségről árulkodik) és a Mango eszembe jutott, onnan van pár S-es blúzom. 150 cm vagyok 47 kg-al, szóval kicsit teltebb ugyan, nem nagyon vékony, de extra alacsony. Talán neked is jók lennének az S-es holmik, de ha nem, XS, talán még XXS méret is van.
2021. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!