Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy kövér lány bikinit...

Gáz ha egy kövér lány bikinit hord?

Figyelt kérdés
Valami magasabb derekú alsó részre gondoltam
2021. jún. 5. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
NEM!!!!!!!!!!!
2021. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Miért lenne? Te így vagy jó ahogy vagy, hordj amit szeretnél és ne mások véleménye érdekeljen.
2021. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem, dehogy! Sőt, ha neten rákeresel, egy csomó túlsúlyos lány, nőről van kép bikiniben, és vannak bizony tök előnyös fürdőruhák is!


Pl.: [link]

Mondjuk a képen szereplő hölggyel szerintem súlyilag nincs nagy baj, de most magára a bikinire gondolok, szerintem az ilyen fazon akkor is jól állhat, ha 5 kg fölösleged van, de akkor is ha 30. Szerintem legalábbis az ilyen fazon jó választás lehet.

2021. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
mi másban lenne a strandon??
2021. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Azt veszel fel, amit akarsz.


(Az nem gáz , hogy itt volt egy éved (nyártól nyárig) lefogyni, hogy ne ezen parázz, hogy nyáron hogyan fog állni rajtad a bikini?)

2021. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A kövér férfiak simán mutogatják a hasukat, testüket.
2021. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Igen az!

4.

Mi másban lenne a strandon? Talán térdig érő bő szárú gatyákba mint a színtén magukat takargató fiúkák.

2021. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

6.


Amit ugyanolyan gáznak tart a nők többsége. :D

2021. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne gáz? Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Egy csomó pluss size modell van akik semmi viszakozás nélkül hordanak bikinit. Szerintem ez nem másokról szól, hanem inkább magunkról. Én nem vagyok kövér, de van rajtam némi felesleg és sosem szeretek bikiniben lenni, pedig tényleg nincs okom. Rendezd el magadban a dolgot, ha magadnak tetszel, más érzi majd a pozitivitást. Ne aggódj!!
2021. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!