Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem örült a barátom az...

Miért nem örült a barátom az általam vásárolt nyári nadrágnak?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy a barátom utál ruhát vásárolni. Mindig velem vásároltat meg mindent, mert ő gyűlöl ruhaboltba bemenni, ruhákat felpróbálni, és amúgy is örökké azt mondja, hogy az én női ízlésemben bízik igazán. Nagyon nehéz feladat neki saccperkábé alapon ruhát venni, és otthon mindig reszketek, amíg fel nem próbálja, hogy eltaláltam-e a méretét, nem fogja-e szorítani, nem lesz-e szűk a póló, a nadrág vagy bármi.

Az esetek 90%-ában sikerül a pontos méretet eltalálnom. Tegnap megkért, hogy vegyek neki egy bermudát, mert a munkatársai is abban járnak dolgozni. Elég sok férfibermudát megnéztem, míg megvettem egy szerintem jó kis darabot, színben, méretben is jónak saccoltam. Hazavittem, felpróbálta, pont jó volt derékban, hátul is tökéletes volt, mintha neki szabták volna, ő mégis húzogatta a száját, mert a nadrág térd alá ér vagy 10 centivel. Az üzletben azzal a megnevezéssel volt kiírva, hogy hosszú bermuda. Most meg cirkuszol a barátom, hogy a kollégái olyat hordanak, ami térd felett 10 centivel végződik, de szerintem azt nem bermudának, hanem sortnak nevezik. Eszembe se jutott, hogy ő mutogatni szeretné a térdét.

Szerintem tök csinos ebben a nadrágban, most vihetem vissza szégyenszemre, és kereshetek neki comb- és térdmutogató rövidnacit.

Miért nem tetszik neki vajon a hosszú bermuda? Egyedi, jó darab, és neki mint elég pocakos férfinek előnyös is. Eleve pocis srác, de a covid alatt fel is ment rá még kb. 11-12 kiló. Én így szeretem, semmi bajom a pocijával, csak ezt a hozzáállást nem értem a bermudához.



2021. jún. 5. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ne gondolj bele többet, valószínűleg csak annyiról van szó, hogy a munkatársai nem ilyet hordanak és nem akar kilógni. Nem hinném, hogy azzal van a baj, hogy ne lenne jó ízlésed vagy nem körültekintően választottál volna. Ne éld meg szégyenként, nem a te hibád.


Amúgy számomra a bermuda a térdig vagy kicsivel felette érő nadrágot jelenti.

2021. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt csak tőle tudod megkérdezni, mi nem tudjuk. Felesleges a kérdésed.
2021. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hű hát sok pasi ilyen kényes, akadékos. Nem csak a nők ilyenek. Kicserélik azt másikra.
2021. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Vásároljon magának, ha nem tetszik.
2021. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Én a helyedben kukoricán térdepelnék egész éjjel. Hát hogyan mértek olyan ocsmány nadrágot venni annak a drága férfinak!


Viccet félretéve, vagy vegyen ő nadrágot, vagy ne hisztériázzon.

2021. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is ronda a térd alá erő gatya, mindenkin, de ha kövér akkor kb mindegy, igazán esztétikus nem lesz semmiben, és ezt nem gonoszságból írom.
2021. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
6-ossal értek egyet, annyira igénytelen a bermuda férfiakon. A térd felé érőről meg mindig a kis George herceg jut eszembe.
2021. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem a térd mutogatásról szól hanem arról,hogy normális ember nem vesz fel félhosszú nadrágot (nevezzük bermudának) nyári hőségben.

Ti nők ilyet hordtok? Nem!

Én a női osztályról vásárolok RÖVIDnadrágot mert ott még lehet kapni.

Amit ezzel a címszóval árulnak a férfi részlegen az minden csak nem az évszakhoz megfelelő öltözet erőltetése, angolszász majmolással.

Egyébként ha nő lennék és ilyen fílefrancos tehetetlen pasim lenne, már rég elhajtottam volna mint nyúlat a veteményesből!

Milyen lesz ez idősebben..?

2021. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a páromat, de eszem ágában nem lenne vásárolni neki.


Amit akar, megrendeli magának vagy elmegyek vele szívesen, de válassza ki ő. Ennyi. Felnőtt ember, nem gyerek, hogy én öltöztessem.

2021. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Vasaroljon maganak a nagy csecsemo.

2. Viszont azert a te izlesed is furcsa, ha szerinted csinosak az ilyen terd ala ero nadragok, a terdmutogatas meg gaz a ferfiaknal. A kover pasikat meg meg zomokebbr teszi.

2021. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!