Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem örült a barátom az...

Miért nem örült a barátom az általam vásárolt nyári nadrágnak?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy a barátom utál ruhát vásárolni. Mindig velem vásároltat meg mindent, mert ő gyűlöl ruhaboltba bemenni, ruhákat felpróbálni, és amúgy is örökké azt mondja, hogy az én női ízlésemben bízik igazán. Nagyon nehéz feladat neki saccperkábé alapon ruhát venni, és otthon mindig reszketek, amíg fel nem próbálja, hogy eltaláltam-e a méretét, nem fogja-e szorítani, nem lesz-e szűk a póló, a nadrág vagy bármi.

Az esetek 90%-ában sikerül a pontos méretet eltalálnom. Tegnap megkért, hogy vegyek neki egy bermudát, mert a munkatársai is abban járnak dolgozni. Elég sok férfibermudát megnéztem, míg megvettem egy szerintem jó kis darabot, színben, méretben is jónak saccoltam. Hazavittem, felpróbálta, pont jó volt derékban, hátul is tökéletes volt, mintha neki szabták volna, ő mégis húzogatta a száját, mert a nadrág térd alá ér vagy 10 centivel. Az üzletben azzal a megnevezéssel volt kiírva, hogy hosszú bermuda. Most meg cirkuszol a barátom, hogy a kollégái olyat hordanak, ami térd felett 10 centivel végződik, de szerintem azt nem bermudának, hanem sortnak nevezik. Eszembe se jutott, hogy ő mutogatni szeretné a térdét.

Szerintem tök csinos ebben a nadrágban, most vihetem vissza szégyenszemre, és kereshetek neki comb- és térdmutogató rövidnacit.

Miért nem tetszik neki vajon a hosszú bermuda? Egyedi, jó darab, és neki mint elég pocakos férfinek előnyös is. Eleve pocis srác, de a covid alatt fel is ment rá még kb. 11-12 kiló. Én így szeretem, semmi bajom a pocijával, csak ezt a hozzáállást nem értem a bermudához.



2021. jún. 5. 18:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kérve kérlek benneteket, ne bántsátok a barátomat, hiszen nem is ismeritek. Miért jó az nektek, ha egy ismeretlent ócsároltok? Én nagyon szeretem Őt, és rosszul érzem magam, ha valaki negatív kijelentést tesz róla. A kérdésemre vártam volna értelmes választ. Kérek alázattal mindenkit, engem se bántsatok. Én sem bántok senkit. Nem tudom, miért kell itt a gyakorin folyton alázni a másikat. Nagyon eldurvult itt a stílus. Persze az egész országban, a parlamenttől kezdve. Én azt nem értem továbbra sem, hogy egy ilyen fazonú bermudával mi lehet a gond:


[link]

2021. jún. 6. 20:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy bántottunk volna bárkit.

De igen, alapból is csúnya, ahogy a túl rövid is, az sportolni illik csak szerintem, különben tényleg kisfiús, a kicsivel térd fölé érő viszont jó bárkinek.

Az ilyen nadrág nem csak hogy sokkal igénytelenebbnek, hanem ahogy fogalmaztak előttem, zömökebbnek láttatja az embert. Neki meg ez főleg nem jön jól.

2021. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te milyen kerdest varsz a valaszodra, ha nem tetszik az sem az, hogy a baratod vasaroljon maganak, sem az, hogy valoban nem szep az a nadrag?

Amit linkeltel meg kulonosen ocsmany, emelle mar csak egy szandal hianyzik. Nem tudom elkepzelni, hogy egy ilyen szerelesben megtetszen valaki :D

2021. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ell nem normális.
2021. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Dehogy hagyom, imádom őt, ő is imád engem. Az meg nem bűn egy férfi esetében, hogy utál ruhát vásárolni, a férfiak 70%-a gyűlöl ruhát venni magának.
2021. jún. 8. 22:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem gyululok
2021. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!