Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furán néz ki, ha a testszínű...

Furán néz ki, ha a testszínű harisnya sokkal sötétebb, mint a bőröm színe?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2021. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem
2021. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez lesz a hónap legkínzóbb kérdése.
2021. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

19:55 Nézd meg, milyen kategóriában írtam ki. Itt nem az élet értelméről fogunk kérdezni. De én kérek elnézést, amiért felmerül bennem ilyen piti kis kérdés :D

A többieknek köszönöm szépen. Még jöhetnek válaszok persze.

2021. jún. 7. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem olyan fura, de szerintem ilyen esetben szerencsésebb egy fekete darab.
2021. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Igazából az, de látod mást sem érdekli. De a hivatalos harisnya etikett szerint ciki és nem szép ha elválik. De én is testszínűeket hordok, mert szerintem inkább hordok szép fényes testszínűt átlagos napon és nyáron, mint feketét.

És attól függ miért hordod, van ami nagyon matt és alig látszik, van fényes ami feltűnőbb.

2021. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Nekem sosem tetszett de régebben valamiért divat volt a direkt sötétebb testszínű harisnya. Még a szalagavatónkra is egyenharisnyát kellett vennünk, konyak színben hogy mindenkié egyforma legyen. A lányok felének meg fehér bőre volt hozzá, elég hülyén nézett ki.
2021. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

#3-as vagyok újra. Na akkor segítek (igaz hogy pasi vagyok), csak poénnak szántam.

Vegyél nagyon vékony 8-10 DEN-es harisnyát/combfixet. Azok annyira lehelet vékonyak, hogy jobban átengedik az eredeti bőr színét. Épp ezért nincs is akkora színválaszték belőlük, nagyon nem viszik el a látványt.

Remélem segítettem!

2021. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Nem nehéz a bőrszínhez való harisnyát választani. Ha világos színű a bőröd, akkor bész, beige jó, ha kicsit barnább akkor vision, cognac a jó, ha sötét, akkor amber, sahara fantázia nevűek vannak általában.
2021. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy milyen ruha van rajtad. Egy laza rövid nyári ruhához furán néz ki, de egy vastagabb anyagú sötétebb tónusú átmeneti ruhához jól állhat.
2021. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!