Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 22 ezer forintból ti hogy...

22 ezer forintból ti hogy vennetek pulóvereket?

Figyelt kérdés

El adtam egy csomó régit és 22k összejött.

Hosszútávon mi lenne jobb?

Ilyen 6-7 ezres pulcsi fast fashion boltból ami ki tudja meddig bírja vagy hozzá dobni néhány ezrest és 13-14k-s kategóriábol mondjuk 2 adidast venni?( Férfi XL pulcsikrol lenne szó). Nem szeretnék egy darabig újra erre költeni ezért a tartósság lenne a szempont.


2021. jún. 11. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En ugy valahogy a ketto kozott, mondjuk en nagyon szerertem a ruhakat es szivesebben veszek 5-6ezreseket hogy tobb fajtam is legyen. Tudom, hogy nem kornyezettudatos stb… de ilyen vagyok😅
2021. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Ha tartósat akarsz, akkor turkáló. De komolyan. Nem fog kimenni a színe és ha már egyszer volt valakin és jó állapotban van, akkor tuti tartós is. Én biztos oda is benéznék, lehet olyan márkájút is találsz amilyet szeretnél, én nem fogsz érte 13k-t fizetni, maximum 3 ezer forintot.
2021. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Én is a turit javaslom.

Vannak akik háznál árulnak bálás ruhákból, ott több a márkás cucc.


Vettem boltból legutóbb egy Nike, Dorko pulcsit, már első használatnál kezdtek kibolyhosodni...14-16e voltak. Retro jeans-vékony anyagú, pár használat után a zsebénél kilyukadt...

Tiszta pénz kidobás.

2021. jún. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!