Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki ez a...

Szerintetek jól néz ki ez a farmer rövidnadrág?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 12. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

dögös, szexi, de ahogy írta valaki, csak lebarnult, vékony, formás lábakra való. nyári fesztiválgatya.

Tücsiii hord ilyeneket, neki mondjuk jól áll.

Én nem venném fel, bár én is vékony vagyok, nekem nem kifinomult ruhadarab.

2021. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Tiniknek a fesztiválokon oké ez a nadrág, így 25 évesen már nem venném fel, nem az én stílusom.


#11 a vékony láb nem formás. A kidolgozott lábak és kerek fenék, na az formás. Amúgy én vékony nőként kérdezem, hogy ezeket a fogpiszkáló lábakat, mint amilyen Tucsiiinek van meg Vasvári Viviennek, valaki szépnek látja? Nekem az első gondolatom rájuk nézve, hogy anorexiások. 47 kg vagyok, úgyhogy egyáltalán nem irigységből kérdezem, csak kíváncsiságból, mert én személy szerint sokkal szebbnek látom a kidolgozott lábakat, mint itt a képen:

[link]

2021. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

#12

van vékony formás láb :) ami szexi, ezeket nézd

(a tücsié nekem se tetszik az már fogpiszkáló)


Naomi Campbell lába

[link]


Zséda lába

[link]


ez a női láb, amit küldtél, inkább pasis szerintem, eléggé bevan durrantva. persze szépen kidolgozta. de nekem ez nem nőies

2021. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Nadrágnak semmiképp nem nevezném, inkább franciabugyi farmer anyagból amit anyaghiány miatt nem tudtak befejezni.

Amúgy trééé!

2021. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%

#13

Szerintem nekik is pontosan olyan vékony lábuk van, mint Tücsinek🤣Az általam linkeltnek a felsőteste már tényleg pasis, de a lábai nagyon szépek. De ahány ember, annyi ízlés, én azon dolgozok heti 2-3 edzéssel, hogy ilyen lábaim legyenek és ne csak fogpiszkálók, másnak meg ezek szerint pont a vékonyak tetszenek :D

2021. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszik,csak a magas derekúakat nem szeretem.Amúgy simán hordanám,ebben nem is értem mi a kurvás?!
2021. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%
vékony lábú fiataloknak tökéletes nyári gatya, fesztivàlokra is tuti egy comverssel, toppal, napszemüveggel
2021. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%
Lányon, fiún egyaránt el tudom képzelni, csak szépek legyenek az illető lábai.
2021. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!