Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a vékony nőknek...

Szerintetek a vékony nőknek jól áll egy h&m-es magas derekú bikini alsó?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 20:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik, hordd
2021. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nagyon jól néznek ki.

Sokkal jobban tetszenek a magas derekú bikinik, mint az ilyen falatnyi, alacsony derekú izék, amiktől egyrészt optikailag rövidebb lesz a(z amúgy is rövid) lábam, a csípőmnél meg bevág, ezért a felsőtestemet is pont a legrosszabb módon tünteti fel.

A magas derekú cuccok kiemelik a derekát annak, akinek homokóra vagy körte alakja van (FÜGGETLENÜL attól, hogy mennyire vékony vagy nem vékony az illető), sokkal jobban áll, mint az alacsony derekú bikinialsók.

2021. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lenne az, van egy hozzá találó felsőm, igazából egy vékony modellen láttam és megtetszett rajta és mivel hasonló alkatom van a magasságomat leszámítva gondoltam kipróbálom. Megrendeltem már, szóval amint megérkezik megmondom, hogy tetszik vagy sem. 😬

2021. jún. 15. 07:53
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Háát, ez is pelus...
2021. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hogyha jól fog állni akkor nekem mindegy minek nevezed 😬
2021. jún. 15. 11:28
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, én csak ilyet vagyok hajlandó felvenni. Mondjuk én mindenből jobban preferálom a magas derekút. Szerintem sokkal előnyösebb, kiemeli a derekat, nyújtja a lábakat.
2021. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%
Magas és vékony vagyok. Nekem nagyon rosszul áll. Egyszer hordtam is és a strandon egy csapat helyes (bunkó) srac be is szólt.
2021. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21%
A lábat az nyújtja, ami oldalt jól felvágott. Ezek meg olyanok, mint egy hülyén szétvágott 80-as évekbeli iskolás tornadressz alja. Abszolut nem csinos. Amikor leül benne a nő, a hasán van egy alsó ruhadarab.
2021. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy neked nem tetszik másnak még tetszhet. Fogadd el.
2021. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%

szerintem teljesen jól néz ki


" Amikor leül benne a nő, a hasán van egy alsó ruhadarab."

gondolom férfi vagy. különben tudnád hogy ülő helyzetben egy csípőnadrágot is probléma nélkül fel lehet húzni a hasra

2021. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!