Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen nadrágot lehet még...

Ilyen nadrágot lehet még kapni valahol? Ha igen, hol érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok és egy elegánsabb, alkalmi jellegű nadrágra lenne szükségem. Nem farmerből, hanem valami finomabb anyagból. De mindenhol csak ezeket a mostanában oly divatos végig feszülős leggings-szerű nacikat látom, nekem viszont ezek nagyon nem tetszenek, valami régiesebb/klasszikusabb fazonút szeretnék. Viszont azok a nagyon elegáns trapézos kosztümnadrágok meg már a másik véglet számomra, azok sem igazán jönnek be nekem. Valahol a 2 között kéne, hogy azért feszes, alakot kiemelő is legyen, de mégse feszüljön rám teljesen a bokámig, mintha egy leggings volna. Valahogy ezt a fazont nem látni sehol, vagy csak én nem megfelelő helyen keresem, nem tudom. Mindenesetre jó volna, ha tudnék szerezni egy ilyen nadrágot, kérem aki tud nekem ebben segíteni esetleg látott is már hasonlót valahol az legyen olyan kedves, és írja meg nekem, hogy hol lehet ilyet találni. Nagyon jó lenne ha esetleg valaki tudna linket is küldeni ilyen nadrágról, vagy online áruház címét, ahol kapható. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

2021. jún. 15. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz be az Envybe. A West Endben (is) van üzletük, elegancia, és kifinomultság jellemzi. Nekem van onnan egy elegáns fekete nacim, nagyon szeretem.
2021. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináltatni nem tudnál? Akkor az anyagotű is te határozod meg. Csak pamutot válassz, műszálas kizárt.
2021. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Turkáló. Nem viccelek, kincseket lehet találni. Menj vállfásba, ott sokkal igényesebbek a ruhák.
2021. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!