Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten van valahol jó...

Budapesten van valahol jó kínai áruház, ahol nagy a ruha kínálat?

Figyelt kérdés

2 éve lakunk Pesten, de eddig még nem voltunk olyan rendes kínai áruházban :D

Az AsiaCentert meg a Sárkány Center ismerem, de utóbbi inkább piac jellegű, előbbibe meg sok kicsi üzlet van, de mindegyikbe szinte ugyan azokat árulják.

Van valahol valami nagyobb kínai áruház, ahol tényleg nagy a választék ruha szempontból?



2021. jún. 21. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a többiben is ugynaazt árulják.... Ezek a nagyok ugyanbból a nagykerből hozzák a cuccot, mint az összes többi.... Monori center, és a többi...
2021. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne valami jó kínai áruház, ami nem az a tipikus kínai, hanem kínai designer, eredeti bőr dolgok vannak, stb. Kínában van nem egy ilyen, és az áraik is 100 ezer körül kezdődnek.
2021. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bikas parknal eleg nagy ruhaüzlet van
2021. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Monori Center lesz a te helyed.

Ott vannak designer üzletek.

Mivel a Monori Center az, ami abszolút közvetlenül a Lǎobǎn irányítása, felügyelete alatt van, oda kerülnek a legminőségibb cuccok.

2021. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Kene ismernünk ezt a Laobant?
2021. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Nektek nem.


A Lǎobǎn azt jelenti "Nagyfőnök". Song Wan Jun. A mai napig Ő a tulajdonosa, igazgatója és fő operatív vezetője a magyarországi kínai közösséghez tartozó anyavállalatoknak és a Kínai-negyednek.

2021. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a Monori centerben én csak ötlettelen gagyi cuccokat találtam. Jó a hely, de totál el van cseszve. Semmi forgalom, ami persze érthető, ha nem árulnak olyat, ami a népnek kell. Mentem volna farmerért, liláért, pirosért, olajjal festettért, stb., amik Kínában most nagyon mennek. Na a Monoriban egy ilyen nem volt, két farmerüzletben is csak kék meg fekete színű farmerek, azok is olyanok, amiket 15 éve árultak Józsefvárosin.
2021. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!