Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem való utcára a papucs?

Miért nem való utcára a papucs?

Figyelt kérdés

a világon mindehol viselik és úgy tűnik nem égnek a pkolotüzén.

De itt minden 2ember ágálelkene mintha az ördögöt húztamvolna a lábamra.



2021. jún. 21. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es

Hol, a betonon?

2021. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem, hogy Gyakorin van egy "papucsgyűlölő szekta". 😂 Vannak nagyon jó pacskerok, amik kényelmesek és utcán is jól mutatnak. Az enyémnek a kialakítása is olyan, hogy nap végén sem szokott koszos lenni a lábam benne, sokat megyek pedig mindenhova gyalog és meg sem érzem. :) Az, hogy ki mit gondol, ne érdekeljen, nem kell mindenkinek megfelelni, mindenki hordja azt, ami neki jól esik.
2021. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert a magyar járdákat jobb helyeken akadálypályának hívnák, és papucsban sokkal könnyebb elesni + a sérüléseid is durvábbak lesznek, mint egy ugyanolyan esésnél, ha cipőben lennél.
2021. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es

Nézőpont kérdése, ugyanis úgyis mondhatjuk, hogy van egy "papucsimádó szekta" itt. Tehát ez szubjektív.

Ami objektív az az, hogy lábbelinek alkalmatlan, max 50 méteres caplatásokra való, mert 50 métert mindenben, még akár egy kalapot a lábadra húzva is meg lehet tenni.

2021. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése valóban, bár ahogy olvasgatom, jóval többen utálják ezen a felületen, mint nem... Én mint írtam, minden nehézség nélkül van, hogy egésznap mászkálok benne és teljesen bevált, így szerintem nem alkalmatlan mondjuk egy városi rohangálásra, de egy túrát biztos nem vállalnék be benne...:D Mindenesetre nem fogom megérteni, hogy mi ez a teljes elutasítás itt, ha a papucs utcai viselése kerül szóba (és itt nem a flip flop és társaira gondolok), de valószínű a papucsot szeretők se fognak a másik félnek igazat adni, de nincs is ezzel semmi baj.
2021. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!