Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok normálisabb farmert...

Hol tudok normálisabb farmert venni?

Figyelt kérdés
A combom vastag, a hasam majdnem lapos és így nem nagyon sikerül jó farmert találni. Mivel a combom miatt nagyobb méretű nadrág kell de akkor sajnos a derekánál nem néz ki jól ahogy eláll. Lányok akiknek hasonló problémájuk van, ti hol veszitek a farmernadrágot?
2021. jún. 22. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megveszem a nagyobbat, aztán beveszek a derekából. Ha nem tudsz varrni, akkor elviheted őket varrónőhöz.
2021. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg. 🤣🤣🤣 Olyan nincs hogy csak úgy vastag comb és lapos has. Valami hasad neked is van csak nem írod le. A másik meg hogy mégis van mindenféle divat farmerban és kizárt hogy nem találsz magadnak.
2021. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy majdnem lapos a hasam. De nem lehetetlenség, barátnőmnek nagyon minimális háj van a pocakján és combba erős, mint én. Sajnos tényleg nem találok normális farmert😂
2021. jún. 22. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem ez lenne a problémám akkor én megvenném azt a farmert ami hosszúságban is jó combra is és mivel derékrésznél kicsit nagy egy övvel hordanám az simán megoldja.

Kivéve ha nem szereted az öveket

2021. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!