Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi cipőkről, nagyon merész? Milyen ruhákkal tudnám felvenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ilyesmi cipőket nézegetek, leginkább ezek a pirosak tetszettek meg, bár egyrészt jó lenne olcsóbban találni valami ilyesmit, másrészt pedig nem tudom mennyire csicsás ez a piros. Nekem tetszik, szerintem mutatós, de nem feltűnősködni szeretnék vele. Illetve nem tudom, olvastam olyanokat, hogy ezeket csak ilyen nagyon passzos nadrággal lehet felvenni, és lehetőleg tűrjük fel a gatyát. Hát elég szűk farmerokat hordok magam is, de azért nem azokat a teljesen tapadósokat, feltűrni meg sosem szoktam. Vagy nem muszáj szerintetek ennyire ragaszkodni ehhez, csak szimplán vegyem meg a cipőt, és öltözzek mellé úgy, ahogy akarok? Egyébként magáról a New Balance márkáról mi a véleményetek? Nem volt még ilyen cuccom sosem, meg nem is keltette fel az érdeklődésem, de az utóbbi időben megtetszett. Egyébként 22 éves pasi vagyok, ha ez számít.



2021. jún. 30. 17:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
A feminin jellemzők és a homoszexualitás között nincs kizárólagos korreláció.
2021. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon eros korrelacio van. Nyilvan nem egyenlo minden esetben.
2021. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
lehetne hogy egy szimpla piros cipő esetén ne a homoszexualitást tagláljátok? egy piros cipőtől senki nem lesz meleg.
2021. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"egy piros cipőtől senki nem lesz meleg."


Pont ezért álltam bele a melegezőbe...

2021. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na jó, azért örültem volna, ha nem a kérdésem alatt kezditek el boncolgatni a meleg témát. :D Szerintem egyáltalán nem lesz valaki homoszexuális azért, mert felvesz egy piros cipőt vagy egy szűk farmert. Hozzáteszem, én magam sem pártolom a teljesen szűk gatyákat, és feltűrni sem szoktam sosem a nadrágok szárát. Azt én túlzásnak és csajosnak találom, de nem lesz valaki akkor sem meleg, ha így hordja. Szeretem a szűk farmerokat, mert szerintem szimplán jobban néznek ki, mint ha csúnyán eláll a száruk és bő. Ennyi. Eleve a legtöbb nadrág már ilyen manapság. A cipő meg hát igen, igazából szeretném egy picit bővíteni a ruhatáramat, hogy ne csak 1 pár cipőm legyen, hanem legyen 1-2 váltó is. Szóval végülis nem ez az egy pár csukám lenne, de azért nem is kéthavonta venném fel. Nekem amúgy nem is az a bajom vele, hogy esetleg b..zis, hanem, hogy most mindenféle rasszizmus nélkül, de a kisebbségnek egy bizonyos rétege szokott gyakran ilyen feltűnő cuccokat hordani. Én nem vagyok ilyen villogós fazon, de ez a cipő megtetszett és megvenném szívesen.
2021. júl. 1. 21:53
 16/19 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy nem leszel egybol meleg szuk nacival, csak annak fogsz tunni.
2021. júl. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15 kérdező, semmi feltűnő nincs benne. nekem pl. van ilyen piros cípőm, bár már kezd szétmenni (nem mai darab, pedig szívesen vennék ehlyette egy újat)


[link]


és az sem baj, ha nem csak egy cipőd van, az hogy egy cipő sokáig kitartson, ahhoz váltogatni kell, szóval abban sincs semmi ha van több párad.

2021. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen, az lenne a normális ha lenne legalább 3 pár cipőm száraz, jó idő esetére. Már úgy értve mondom, hogy én télen bakancsot hordok, így a jó idő beálltától a hidegebb őszi napokig ideális lenne 3 pár szerintem. Most egy fekete Adidast hordok, fehér csíkokkal. Azért vettem ezt, mert ez mindenhez jó. Az a bajom vele, hogy nyáron kicsit meleg. Jó lenne mondjuk egy ilyen piros New Balance, és mondjuk egy fehér, vékonyabb tornacipő. Converse vagy valami. Csak az a gáz, hogy irtó drágák. Legalábbis az én pénztárcámnak. Most ha venni akarnék 2 másik cipőt, lenne kb. 40 ezer ft. És akkor más ruhaneműkről nem is beszéltem...
2021. júl. 2. 14:14
 19/19 anonim ***** válasza:
nyárra mesh felsőrészeseket nézegess.
2021. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!