Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy ruhadarabot vagy kiegészítőt újra megvettetek?

Figyelt kérdés
Pl annyira megtetszett, bevált neked vagy csak annyira jó volt, hogy újra vásároltatok

2021. jún. 30. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cipőből volt ilyen. Ruhából is többször akartam, de már elérhetetlen volt...
2021. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Cipőt én is, van egy sima full fekete tornacsuka, amiből mindig van. Ruhát nem szoktam ugyanolyat találni ha elkopott az előző, pedig van amit megvennék újra. Ékszerből gyűrűt meg fülbevalót vettem többször újra. Van egy fekete szárnyakat ábrázoló bizsu gyűrűm amiből az első kettétört és újravette, meg egy sima ónix gyűrű, amiből szintén a másodikat koptatom, abból is eltört az első. Illetve fülbevalóból elhagytam az egyiket és vettem egy új ugyanolyan párat.
2021. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Rendszeresen ugyanazt a fekete skinny farmert veszem meg a H&M-ből, mert nagyon nehezen találok tényleg passzentos gatyát, ez pedig bevált.

Egy sima fekete tornacipőt is évente újraveszek.

Vannak olyan cipők, amiket szívesen újravenNÉK, ha újragyártanák, de sajnos nem. ://

Ezenkívül csomó fehérneműt is folyton újraveszek, ha végre bevált egy fazon, nem akarok mással kísérletezni.

2021. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csizmából vettem háromszor ugyanolyat. Meg ugye egyszerű,színes felsőket is mindig veszek alapdaraboknak,azok is ugyanolyanok szinte.
2021. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször
2021. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nadrágokból, cipőkből, pólókból fehérneműből betárazok, ha beválik.
2021. júl. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy F&F felsőből van 2 ugyan olyan +1 picit más mintával, mert nagyon szeretem a szabását, de ha egyszer felveszem mindig ki kell mosni. A kedvenc C&A-s nadrágomból is próbáltam venni ugyan olyat, de csak hasonló volt. A kedvenc bugyimból is van 2-3 db. :)
2021. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Melltartóból, pólóból van egy csomó ugyanolyan darabom, ha végre találok olyat ami beválik. Cipőből is előfordult már. Ha valaha találok olyan farmert amivel elégedett vagyok, abból is fogok venni több darabot.
2021. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, melltartóból. Ha végre valahára találok egyet ami jó, később visszamegyek és veszek pontosan ugyanolyat egy csomót.
2021. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót vettem már újra többször is, mert ritkán találok a méretemre olyat, ami pontosan passzol mindenhol, jól tart és csinos is. Ezen kívül egy karkötőt vettem újra egyszer, mert nagyon tetszett, de elszakadt.
2021. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!