Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány nyári szezont szokott...

Hány nyári szezont szokott kibírni egy-egy szandálotok (rendszeres viselet mellett)?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Ált. csak egyet.
Kb. kettőt.
Kettőnél többet.
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez cipőtől, útviszonyoktól, hordástól, igénybevételtől függ. Ha mindennap hordom az 50-70.000 ezres szandál is maximum két szezon alatt de lehet hogy már egy, tönkremegy.

De testsúly, járás, tömegközlekedés vagy autó, Budapest vagy kisebb város. Van e másik cipőd amit használsz mellette. Sok mindentől függ.

2021. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A túraszandálom több mint 10 éves, és évekig csak azt hordtam. A kis kínais/ olcsó lábujjközös szandáljaim csak egy évet bírtak, nyár végére eltört a talpuk.
2021. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kutya nem rágja szét,akkor évekig.Most egy szandálom van,azt hiszen tavaly tavasszal vettem,semmi baja.
2021. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi szandálom csak mostanában kezd elhasználódni és 10 éve van meg. Pedig rengeteget hordtam, még kenus evezéshez, fesztiválokra stb és nem volt egy drága szandál amikor vettem.
2021. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!