Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy érzitek magatokat nagyest...

Hogy érzitek magatokat nagyestélyi ruhában?

Figyelt kérdés

Mikor valami alkalom, bál miatt így ki vagytok öltözve, jól érzitek magatokat?


Én nagyon. Szeretem, hogy ilyen csinos, hercegnő, lehetek egy este erejéig. 22/L



2021. júl. 9. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
A ruhától nem leszel csinos, ha 120 kiló vagy.
2021. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok az a figyelemmániás hercegnő típus aki imád ilyen ruhákban tipegni. Nincs is bajom velük, vannak szépek, de nem vagyok odáig értük. Igazából közömbösen érzem magam, max az zavar hogy macerásan tudok elmenni mosdóba vagy leülni.
2021. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
eletemben nem voltam meg olyan helyen, ahova konkretan nagyestelyi kellettvolna. szerintem atlag ember nem is jar operabalba meg ilyesmi, szoval legtobb esetben ez nevetseges tuloltozes. az ilyen falusi ‘balok’ jutnak eszembe rola, amikor az elhizott lanyok/nok felveszik a gagyi abroncsos ruhat, mert az ‘csinos’.. nekem amugy se tetszik es kenyelmetlen is, sosem akartam hercegnoskodni.
2021. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
84%
Rajtam még sosem volt ilyen és valószínűleg nem is lesz. Nincsenek alkalmak az életemben, ahová bármiféle (kis vagy nagy) estélyit kéne húzni.
2021. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Egy újabb privàtvadàsz pasi recskakiràly kérdező.!
2021. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!