Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak egyes nők...

Miért hordanak egyes nők ilyen ruhát?

Figyelt kérdés

Mi értelme ilyesmi gatyának?


[link]


Ráadásul lóg rajta mint a zsákon plusz az a csizma az apa farmerral? Hát nem csinos nő ez így.



#nő #farmer #apukás
2021. júl. 12. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Én nőként nem értem mi a baj vele, szerintem jól állhat neki, ráadásul én személy szerint nem is szeretem a nagyon szűk farmereket viselni se.
2021. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Miért hordanak egyesek skinny-t?

Miért hordanak egyesek répa szabásút?

Miért hordanak egyesek trapézt..??


.....


Ízlések és pofonok... - ha érted...


Ha neked nem tetszik, ne vegyél fel ilyet. Ennyike.

2021. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok. Csak kíváncsiságbol. Én sem hordok szűk skynni ruhákat, mert vastag combom van és egy kis feleslegem is van. Jó hát oké talán elmegy az ilyen nagyon vékony nőkön talán ez a szerelés. Engem biza a rocker csajokra emlékeztet amúgy. Egy lánc még oszt megvan oldva. Xd de akkor sem értem egyébként ez a farmer is répa gatya. Van annyiféle jó ruha csajokon ez pont nem illik bele. Szóval nem ízléses ennyit akartam irni
2021. júl. 12. 14:57
 4/20 A kérdező kommentje:
3 asnak. Ez tetszett. Ment a zöld kéz. 😊😊
2021. júl. 12. 14:58
 5/20 A kérdező kommentje:
Úgyis kiderül hogy a bolti trend modellek már nem hetero fazonok. Na így is úgyis ezt tudni lehetett különben nem maradnának fenntartva az oldalak, a cég. Szerintem ez is egyfajta háború a normális nők ellen vagy ott vannak a palik. Mit látsz már modellnek? Xd hát biza transzit parókában és úgy felveszi az uniszex ruhát hogy lóg rajta. 🤪🤪🤣🤣. Ők csak áldozatok a cégek szemében. És kihasználás.
2021. júl. 12. 15:03
 6/20 anonim válasza:
97%
He
2021. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Metionin ***** válasza:
78%

Mert lehet kapni és mert tetszik nekik.

Én inkább a szűk gatya párti vagyok, régen utáltam a trapézt is meg a csípőfarmert is de csak az volt a boltokban. Ahhoz képest manapság már egyszerre vannak jelen a különböző féle gatyák és ez tök jó. Én bemegyek, megveszem a skinnyt, más meg bemegy és megveszi ezt a bőszárút. Kinek mi a kényelmes.

2021. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
mert ez tetszik nekik??!! semmi durva nincsen ebben a nadragban, eleg alacsonyan van az ingerkuszobod, ha ezen sokkolodsz. bar gondolom, te is az a fajta nyalcsorgatos perverz vagy, aki szerint egy no csak szuk cuccokban es magassarkuban jarhat. de meg mindig nem neked oltozkodik senki.
2021. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Nekem bejön. Szívesen elhemperegnék a csajszival ilyen sexy naciban.
2021. júl. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

Ha a fiúknál a skinny a búzás, akkor a nőknél meg ez!

Rettentő hányadékul néz ki, olyan mintha a pasija nadrágját vette volna fel tévedésből.

Cseppet sem nőies az biztos.

2021. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!