Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Retrónál vett a barátnőm...

Eebon kérdése:

Retrónál vett a barátnőm farmert, de alig használtan elvesztette a formáját-kinyúlt. Súlyváltozás nem történt, a nadrág 4-5 mosás után nagyobb lett. Hová fordulhatunk, ha a bolt simán lerázott?

Figyelt kérdés
A boltban összemértük egy vadiújjal, és a különbség szemmel látható. A bolt felküldte a központjukba, de a reklamációt elutasították azzal, hogy mossuk ki, és a farmer visszanyeri a formáját. A nadrág 4 hónapos, és tényleg alig használt.
2015. aug. 19. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A farmer már csak ilyen. Tágul a használat során. Olyan nehéz dolog lenne kimosni?
2015. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, a farmer nem ilyen. Ha 4-5 mosás után így néz ki, akkor miert segítene rajta egy újabb? Csak megjegyzem, hogy kimosva vittük reklamálni...
2015. aug. 19. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nem farmer, pont azért ilyen. Sok benne az elasthan. Ugyanígy jártam egy Gas farmerrel. Hordhatatlan lett. Kb 3 számot tágult.

Nem tudom mit tehetnél. Én a Gas-t odaadtam ruhacsomagban egy szegény családnak. Először majdnem a kukába ment, olyan mérges voltam.

2015. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb valami olcsóbb boltban vegyetek ruhát,és azt nem sajnáljátok annyira kidobni.. Bár valószínűleg nem is lesz vele probléma.Gondolok itt C&A-ra pl.
2015. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azóta Dsquared2 farmert veszek... Max még Zara belefér, ott vannak extra skinny-k. Ezekkel nincs baj.

C&A-ba be sem megyek, nagyon gagyi.

2015. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó,majd ha nem pesten laknál,esetleg oda is benéznél:) Nekem semmi bajom nincs a c&a-s ruhákkal..:)
2015. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem Pesten lakom...
2015. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De így sem megyek be oda soha. Plázás boltok közül egyedül a Zara jöhet szóba nálam.
2015. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!