Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek tetszik ez a ruha a nőkön?

Kinek tetszik ez a ruha a nőkön?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 17. 07:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerűbb lenne lefogyni.


Amúgy szűk, kényelmetlen, ránézni is rossz.

2021. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Előnytelen.
2021. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
A ruha az olyan amilyen. Nem túl elegáns. Ennek a nőnek viszont borzalmasan is áll.
2021. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Undi.
2021. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Ezért szoktam azt mondani, hogy sok kövér csaj olyan ruhát akar felvenni, ami csak a vékonyaknak áll jól, mert ha ők felveszik, akkor olyan nevetséges és undorító hatást fognak kelteni, mint a linkelt kép is.
2021. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a válaszokat. Akkor én is így érzek. Amúgy akkor rengeteg nő önbizalom hiánnyal is küzd akkor ez nem csakis ízlés. Amúgy van direkt olyan fajta ruha ami rajtuk jól állna így fiúként mondom most ezt de értitek. Valóban erőltetik ezt a fazont a csajokon, kövérek tőle nagyon. Szerintem egy egyberuha vagy leggings sokkal jobb nekik vagy a szoknya így az idomokat is szebben mutatja ki rajtuk de igen a vekonyakon álló testhez cuppano ruhát valóban nem jó felvenni. Max a tinik én látok ilyet de anyukám ilyet nem vesz fel. Ennyi.
2021. júl. 17. 09:24
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

slim mom jeans

Na ez teljes költői képzavar.

2021. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 "leggings sokkal jobb nekik" ... "testhez cuppano ruhát valóban nem jó felvenni"


Wow. Egy mondatodon belül sikerült ellentmondanod magadnak!

2021. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Nekem bejön. Szerintem vonzó.
2021. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A 9 esnek. Hát ha te mondod neked vonzó. De sokaknak nem. Amúgy. Egy a bajom csak de a többi okés. A nők ha a pólóba tűrik a ruhát még jovan. De ha pulcsiba mint amit itt látunk akkor már rég baj van. A pulcsi sosem a betűrt nadrág viselet volt. Annak az a lényege hogy eltakarjon mindent és melegitsen. Ennyi.
2021. júl. 18. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!