Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Nektek hogy tetszik...

Férfiak! Nektek hogy tetszik a nőkön az ilyen farmernadrág? Nők, akik ilyet hordanak, mit tapasztaltatok? (Képekkel. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, én eddig utáltam ezeket a nadrágokat, föl se próbáltam ilyesmit, csak testhezállót hordok. Vékony, hosszú lábaim vannak, ez a fazon jól kiemeli.

Csakhogy, hideg van, és egy ilyen bővebb farmer alá jobb lenne aláöltözni.

[link]

[link]

[link]

[link]


2017. jan. 13. 13:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Az első képen lévő tragédia, de lehet azért mert nem látom a nő arcát. Ez a farmer elég régimódi...

A többin látom a csinos lányokat, csinos lányon pedig mindegy milyen ruha van.


Bocsi,de érdemben nem tudok hozzászólni: ha jól nézel ki, hordd bátran. Kevésbé szép lányon lehet inkább a maradisága, mint a vagány trendiség (a régi ruhadarabok hordása által) jutna eszembe.

2017. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Összességében mindegyik farmer "retro", így tudni kell hordani. Ennyit tudnék mondani.
2017. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A harmadik jó, a többi nem jön be.
2017. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
nem tetszik...
2017. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
Az első kép valami szörnyű. A vékony lábak amúgy nem jók, olyan mint két piszkafa. Legyen rajta anyag, ne csak két csont.
2017. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem jók a vékony lábak, és még sok más ember szerint is. :P
2017. jan. 13. 13:55
 7/25 anonim ***** válasza:
32%

Iszonyat az osszes!

Valami melegbarba biztos hodittananak ezekbe, tiszta buggy es log nincs tartasuk!

Szornyuek.

2017. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%
Ezidáig a gyakorlatilag minden lány által hordott szűkszárú tömeggatyáktól volt herótom, de most ezeket elnézve, azok még egész tűrhetőnek bizonyulnak... :(
2017. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Ronda és férfias, feministáknak kötelező darab. Nekem a leggingsek és a szűkszárú nadrágok tetszenek a nőkön, ha már a szoknyához hideg van.
2017. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A 3. teljesen jó. Csak könyörgöm, ne húzzátok már fel hónaljig a gatyákat.
2017. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!