Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki 2021-ben FJÄLLRÄVEN...

Ciki 2021-ben FJÄLLRÄVEN termékeket venni ha tetszik?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem is a divat miatt érdekelne, mármint tetszik a márka is hanem mert nagyon tetszenek a termékei és néhány pont előnyös lenne nekem. Tudom jó régen volt divatban ez de mai napig látni fiatal lányokon, fiúkon de felnőtteken is FJÄLLRÄVEN táskákat így gondolom nem lehet alapból megmondani, hogy mostani vétel e vagy évekkel ezelőtti max az elhordottságán de ez se mondható sokszor. Valószínűleg boltban személyesen vennék dolgokat, így jobban láthatom is a kiválasztott terméket mint látatlanul lehet valami nem stimmelne, de így szerintetek ciki manapság FJÄLLRÄVEN termékeket venni? Mármint gondolom, hogy nem síri csönd van azóta is az üzletekben..Főleg hátizsákot (minit), pénztárcát és egyéb kellékeket vennék, néhányat lehet online ami nem igényel előre megfigyelést. Néhány éve volt az OBAG táska mánia viszont olyat azóta nem látok mióta lement a divat, aztán sokan ezt a quechua táskát hordják ilyen nekem is van sőt szinte minden 4.emberen látok...cnecvbk

2021. júl. 18. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül az a ciki, hogy a sok hülye divatnyomi tini fejvesztve majmolja a legújabb trendeket. 1-2 éve még fogalma sem volt egy bizonyos márka létezéséről, és csak azért akar olyat, mert egy ostoba influ-celeb által divat lett belőle, és most boldog-boldogtalanon ez a márkajelzés virít.


Azzal semmi baj nincs, ha valaki szeret egy bizonyos márkát, megbízhatónak tartja, vagy egyszerűen TÉNYLEG tetszik neki, illik a stílusához és ezért veszi meg. Ez lenne a normális.

Fjällräven táskákat és ruhákat jóval azelőtt láttam apám vadászújságában, hogy ennyire felkapott lett. Akkor még csak bizonyos réteg vette itthon.


Ha nem impulzusvásárlás lenne, évek múlva is biztosan hordanád, akkor nyugodtan vedd meg.

2021. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kb. 30éves Fj. táskám. :) Norvégiában vettem anno....
2021. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki, de ahol én élek, nagyon sokan olyan táskával szaladgálnak még kosztümmel is, én meg már kb agyf.szt kapok tőle, hogy bármihez felveszik ezt az egyébként számomra nem tetsző hátizsákot.
2021. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
10.elviselem én honnan veszed hogy nem? :D...
2021. júl. 18. 13:04
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek most is divatba vannak, vagyis a vsco stilusú embereknél szoktam látni ilyen táskákat.
2021. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, az Északnyugati országokban ugyanolyan trendi mint a Birkenstock papucs, együtt hordják hosszú vagy mini, laza, nyári ruhákkal, sortokkal.

Én is most egy ilyen városi hátizsákot szeretnék, a színen gondolkodom melyik legyen mert több is terszik.

Az okker, a navy kék, sötétkék, levendula lila. Szóval bajba vagyok, képtelen vagyok dönteni. :D

Tényleg neked/ nektek melyik szín tetszik?

2021. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!