Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szép ruhában legyek otthon?

Szép ruhában legyek otthon?

Figyelt kérdés
Suliban azért nem szeretek kiöltözni mert hazajövök 15:00kor és már 17:00kor kezdem etetni a kecskéket,tyúkokat és kellemetlen etetni szép ruhában de ezért ne öltözzek szepen suliban?
2021. júl. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint 2 óra nem elég átöltözni?
2021. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Hát nálam mindig alap volt, hogy hazaértem és átöltöztem otthoni ruhába, amiben lehetett házimunkázni, füvet nyírni vagy épp nyulat ganézni. Hazaérsz, átöltözöl és csinálod a dolgod.
2021. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Legyél azért ruhában
2021. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Átöltözni otthoniba nem opció?
2021. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nehéz átöltözni más ruhába, ha hazaértél? :D Nálam alap. Van "utcai" ruhám, ha elmegyek valahova, olyanba megyek, de ha hazaérek, átöltözök itthoni ruhába. De ha pl. kimegyek a kertbe, és tudom, hogy van munka a kertben, amitől koszos leszek, akkor megint átöltözök más ruhába arra az időre. Nem kell egész nap egy ruhában lenned. :D
2021. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is minden nap átöltözöm otthoniba, amint hazaérrk. Nem értem, ezen mi megoldhatatlan.
2021. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én az otthonomon kivül mindig szoknyába vagyok szóval szerintem kiöltözni jobb. otthon meg felveszek egy cicanacit azt kész.
2021. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!