Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt a téli overált? Nem lenne túl vastag ahhoz amire használnám? Többi lent.

Figyelt kérdés

Turkálós barátnőm szólt nekem hogy nemrég szerzett egy majdnem pont ugyanilyen bélelt overált, mint a képen:

[link]


Felpróbáltam, és méretre tökéletes. A nyakrésze és a kapucnija is vastagon bélelt, plusz az anyaga is vízlepergető. Téli üdülésekkor szeretném használni, mert míg a család nagy része tud síelni, én sajna nem, viszont ebben kint tölthetném az egész napot, akkor sem fáznékfáznék, és még mozogni is egész könnyű benne.



2021. júl. 19. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Legalább jól látnak benne a hóban. Amúgy nekem egyáltalán nem tetszik.
2021. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Utoljára általános 2. osztályban volt ilyen bélelt overálom, emlékszem mennyire nem szerettem, mert sokáig tartott felvennem. Cipőt levenni, mackót behúzni a zokniba, belebújni, felvenni a hótaposót, becipzározni, kapucnit összetépőzárazni, sapka kesztyű... De anyum máshogy nem engedett volna ki, mert akkor azért még kutya hidegek voltak télen.
2021. júl. 19. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben vannak az ilyen overálok, az egyik legjobb választás a hidegben. És nem kell alá vastagon öltözködni sem, én nagyon szeretem, pedig én férfiként mondom ezt....
2021. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem valami kellék egy Marsra-leszállós scifihez?
2021. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Lehet rajta gúnyolódni, de hidd el hogy a komoly mínuszokban sokkal jobb mint az ilyen vékonyka síkabátok...
2021. júl. 19. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak be ne kelljen menni valahova, ahol nem lehet vagy nem érdemes levenni.
2021. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van előnye is és hátrányai is, de én inkább az előnyével foglalkozom...

A hátránya meg nem érdekel, mert több az előnye😉😉😉

2021. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Nyilván hosszabb kintlétre venném fel, nem bevásárolni mennék benne. Egyébként való igaz hogy macerás belebújni és levenni, de cserébe alig kell aláöltözni, egyben van az egész, és iszonyat meleg.🙂
2021. júl. 19. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem tetszene ha ilyenben lenne a barátnőm síelésnél vagy bármilyen téli kinti programon.

Megvetted végül, lassan itt a szezonja.

2021. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hinnye. A képen ez egy magashegyi expedíciós pehelyoverál (downsuit)... Manapság 1-2000 EUR között mozog az ára, és nem nagyon jelenik meg a használtpiacon/turikban. Én biztos megvenném, még akkor is, ha nem a méretem.


Szóval mindegy tudod-e majd használni, ha még megvan, vedd meg, mert a turkálós árszínvonal sokszorosát éri ha valahol eladod. Addig meg kipróbálod, ha nem sülsz meg benne, megtartod.


Alá egy nagyon vékony nedvszívó aláöltöző ajánlott, hogy az izzadtságot csak abból kelljen mosni, mert a valódi pehely kimosása nem praktikus.


6: Nem olyan macerás.

Egyrészt a felső részből kibújva nem esik le, mert az aljához van egy belső nadrágtatró, a nadrág oldalán meg nyitható szellőzők vannak, így pár percre egy fűtött hely sem gond.

Másrészt a legtöbbnek a farán van valamilyen opció, hogy a nagydologhoz se kelljen levenni :-)


9: Egyetértek!

febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!