Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha most veszek...

Szerintetek ha most veszek egy napszemüveget, azt tudom még ősszel hordani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 23:33
 1/9 anonim válasza:
Előreláthatólag nem lesz olyan meleg, meg ha az is lenne, miért nem inkább jövőre veszel tavasszal, addigra csökkenhetnek a szemüvegek ára is. :) Most ezért a pár plusz hétért szerintem felesleges.
2010. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
eh, hacsak nem leárazáson és tényleg jó minőségűt (tehát: UV szűrős és polaroid minimum) vennél, akkor nem éri meg...
2010. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaajj de édesek vagytok :) köszönöm a gyors válazokat :DDakkor idén már nem veszek..
2010. aug. 27. 23:41
 4/9 anonim válasza:
a napszemüveg viselése, mióta függ hőmérséklettől?
2010. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem azért NAPSZEMÜVEG, mert a nap ellen véd?

van ismerősöm aki még télen is hord napszemüveget, mert fényérzékeny a szeme, és ugyebár sok a fehér visszaverődő fény =)

2010. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A kérdező biztosan nem napérzékeny... -.-
2010. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Jó lehet h nem. :D

De én azon akadtam ki hogy napszemüveget miért csak meelgben lehet hordani...mondjuk télen is van olyan, amikor nincsenek, felhők és hétágra süt a nap.

2010. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg, hiszen napsütés még télen is szokott lenni. Én egész évben hordok napszemüveget, mert a szórt fény is és az erős fény is hunyorogtatja az érzékeny szememet.
2010. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha olcsón megkapod és tetszik miért ne? Ha mostantól következő év június elsejéig egy napsugár sem hatol át a masszív fekete felhőrétegen akkor is el fog jönni az idő mikor hordhatod. De ha mondjuk tizenéves diák vagy akinek nincs saját keresete, akkor inkább fontold meg hogy nem-e lenne jobb valami aktuálisra költeni azt a pénzt.
2010. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!