Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ilyen shortban utcára menni?

Gáz ilyen shortban utcára menni?

Figyelt kérdés

[link]

Gáz lenne ha ebben a naciban mennék utcára meg focimeccsre?



2021. júl. 23. 08:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%

"Nem ertem az embereket felteszek normalisan egy kerdest es mindenki elkezd savazni."


Szerintem tök érthető, hogyha megkérdezed az emberek véleményét valamiről, akkor elmondják. Ha nem egyezik meg a tiéddel, akkor ez a kockázat, amit vállaltál, hogy megkérdezed őket.


"Furcsa külföldön ha ilyen ruhába meglátnak minden harmadik ember megdícsér milyen jól nézek ki."


Szörnyű helyen élsz, nagyon sajnállak. Gondolkoztál már, hogy elköltözz?

2021. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%

Pizsamában IS gáz lemenni a boltba.


Ha én megtenném, valószínű szintén nem érdekelné a kutyát sem.


Csakhogy én MAGAM MIATT nem megyek pizsamában utcára, mert IGÉNYES vagyok magammal szemben, és MEGTISZTELEK más embereket azzal, hogy normálisan, alkalomhoz illően felöltözöm.

2021. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, mi elég normálisan válaszoltunk, az, hogy neked nem tetszik, egyéni szociális probléma.

Az, hogy te pizsamába is lemész boltba, az téged minősít. Ebből kifolyólag veled szemben már semmi se meglepő.

Színházba gondolom nem fürdőruhába mész, ugye? Ha ott tudod, hogyan öltözz fel, akkor nem értem, hogy máshol miért okoz ez neked problémát.


Ha egészségügyi problémáid vannak, akkor arra nem az a megoldás, hogy egy poliészteres tapadós nadrágot veszel fel, hanem egy szoknyát. Hisz te írtad, hogy nem vehetsz fel farmer nadrágot, akkor egy ilyen futáshoz használatos rövid nadrágot hogyhogy felvehetsz? Valahogy nem függ össze a kettő. Ennyi erővel, akkor a farmer nadrágot is felvehetnél.


A kérdést jelentettem, mert nagyon kamu szaga van.

2021. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, én is rájöttem a héten, hogy nem érdemes itt kérdezni, sok beképzelt, frusztrált, lenézett, proli ember jár fel savazni, kioktatni normális kérdést feltevőket! Én csak a régebben feltett, válaszolt kérdések miatt nézek rá erre a topicra, de undorodom a 13,11 válaszolók miatt itt leenni.
2021. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%

#14 vicces, hogy te prolizol olyan embereket, akikben van annyi tartás, hogy nem mennek a lakáson kívül pizsamába és ezt nem félik megmondani, hogy ez gáz.


Ha valami tipikusan igénytelen "proli" dolog, akkor az, hogy valaki nem tudja, hogy hogyan kell alkalomhoz illően felöltözni valahová.

2021. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

#14

A privi üzidet kitegyem ide, amit nekem címeztél, vagy begépeled ide, hogy mindenki lássa? Mindenképpen kikerül, csak nem mindegy, hogy ki által. A választási lehetőséget megadom neked.


13. válaszoló voltam

2021. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
54%

Csak én nem értem mi a baj ezzel a nadrággal?

Rengeteg lányt látok ilyenbe, akinek jól áll nyugodtan felveheti.

Egyáltalán nem kihívó.

Le lehet pontozni.

2021. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%

#17

Segítek, nézd csak mi van a kép alá odaírva:

Sport:

Futás, Fitness


Ez egy sportoláshoz használatos ruhadarab, NEM HÉTKÖZNAPI UTCAI VISELET!


Így már érthető? És akinek egészségügyi problémája van, ami miatt farmernadrágot nem vehet fel, az milyen logika alapján vesz fel egy poliészter futónadrágot? Azt lehet, farmernadrágot meg nem? Valami itt sántít, nem gondolod?

2021. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%
Az hagyján, hogy sántít, de akkoris, attól, hogy fitness, sport nadrág utcára is fel lehet venni.
2021. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
24%

#16 nyugodtan kiteheted!

#17-19 na legalább ti normális emberek vagytok, nem ilyen muszlim csador divatot követők.

2021. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!