Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Szóval mellméretben elég nagy vagyok, de nagyon tetszenek a vékony pántos felsők.

Tudom, hogy sokan azt mondják, hogy kit érdekel hogy kilátszik a melltartó, de nekem pont az tetszik, hogy vékony a pántja a felsőnek. De a vékony pántos melltartók nekem nem adnak tartást és a pánt nélkülírj annyit érnek hogy semennyit.

Esetleg van bármilyen tippetek/ötletetek hogy hol lehet-e kapni olyan melltartót amivel az ilyen felsőket lehet hordani?

Illetve ti hogy hordjátok?

Előre is köszi az értelmes válaszokat:)



2021. júl. 24. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavar, ha kilátszik a pánt. És az sem, hogy alig takar a felső. Imádom ahogy minden férfi tekintete rám szegeződik. 23/l
2021. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Engem sem zavar a melltartó pánt, bár van amit azért en sem veszek fel emiatt, pedig úgy hordanék melltartó nélküli felsőket:(
2021. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!