Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem látom a Cropp...

Miért nem látom a Cropp oldalon a méretet?

Figyelt kérdés

Néztem egy táskát az oldalon, de nincs odaírva hogy mekkora lenne. Azért fontos, mert szeretném hogy beleférjen a laptopom.

A kérdésem az hogy nem tudnám valahogy megtudakolni a méretet? Esetleg akinek van ilyen táskája?

Itt a táska:

[link]



2021. júl. 25. 12:37
 1/1 anonim válasza:

Valószínű, hogy elkéstem a kérdés megválaszolásával, de szért leírom háta vkinek még segítséget ad. Ennél a táskánál nincs megadva méret, de sztem biztosan belefér egy laptop. Körbenéztem az oldalon, és ez a táska, amit te szeretnél, biztosan nagyobb ennél a táskálán: "Városi táska, CROPP, 0866D-99X" [link]

Ennek megvan adva a mérete, de annál nagyobbal számítsál hosszában, és akár szélességben is

2021. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!