Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem utaztam még wizzairrel....

Nem utaztam még wizzairrel. Városlátogatásra megyünk és az ingyenesen felvihető kézipoggyásszal utazunk. Az én hátizsákom mérete egy kicsit meghaladja az oldalon feltüntetett méretet. Szerintetek ezen problémázni fognak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, probléma. Nem viccből vannak megadva a mèretek.
2016. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Van egy rekesz, amibe bele kell próbálni, ha gyanús a méret. Ha abba nem fér bele, akkor nem engednek fel.
2016. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ogen,fognak problemazni ugyhogy olyan taskaba csomagolj ami megfelel az eloirasnak!
2016. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Mindig tartsd be a törvényeket, szabályokat.

Ha nem ezt teszed, problémázni fognak mások.

2016. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló. Tudom, hogy nem viccből vannak megadva. De többször repültem már más légitársaságokkal és soha nem nézték eddig a méretet centire pontosan, voltak olyan utasok, akiknél ránézésre is nagyobb csomag volt, mint a megengedett.
2016. okt. 20. 15:41
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Ugyan az első kérdezőhöz intézted a kérdésedet, de megpróbálom összefoglalni értelmesen azt, amit minden válaszadó megerősített.

Nincs olyan, hogy kicsit nagyobb.

Csak olyan van, hogy megfelelő, vagy nem megfelelő.

Amúgy a kérdésed szempontjából teljesen mindegy, hol merre és hogyan utaztál eddig. Az a kérdés, megérted-e, hogy nem te hozod a törvényeket.

Nem vagy isten. Nem fizettél érte. Hogyan mondjuk még, hogy megértsed?

2016. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bence87 ***** válasza:
71%
Ha csak 1 mm-rel meghaladja bármelyik része (fogantyú, kerék, fül stb.), akkor már nem jó. Legrosszabb esetben felszállás előtt veszik észre, és jó nagy pótdíjat kell fizetned. Nem elég, hogy beleférje a vaskeretbe. Ha belefér, de mégis kilóg valamelyik része, már túl nagy. Vagy kisebb táska kell, vagy kevésbé megpakolni,vagy fizetni kell már előre a nagyobb csomagért.
2016. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
De most viccairrel utazol, nem masik legitarsasaggal, ami feltehetoleg nem abbol a kiszabott 40-50 euros buntetesekbol akar plusz betevohoz jutni mint viccair barataink.
2016. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Az ilyen sima mindennapi hátizsákokat nem szokták centizni,mert annak jó szokott lenni a mérete.Vagyis lehet ha otthon leméred akkor pár centivel nagyobb,de ha a rács alá nyomod ,akkor jó méretűnek számít.Csak akkor ne pakold tele.

Az ilyen túrásabb hátizsákok már valóban nagyok általában,de ha az sincs tele és össze lehet nyomni ,akkor az is jó.

2016. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Így van, azok a kisebb hátizsákok jók szoktak lenni, époen ezért azt nem is szokták méregetni, inkább a bőröndökre utaznak. Mondjuk nem is tudom hogy mérted le..
2016. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!