Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában sok fiatal normális...

Mostanában sok fiatal normálisabban öltözködik?

Figyelt kérdés
Mondok egy egyszerű példát, kényelmesebb sportcipőket hordanak mint pl 10-15 évvel ezelőtt. Illetve sokkal többen vannak a városban nyáron is zárt cipőben, mint egy kényelmetlen papucsban. De már nadrágban is ezt megfigyeltem. Mintha mostmár fontosabb volna a kényelem.

2021. júl. 29. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

azt nem mondanám hogy normálisabban, mert az túl szubjektív megfogalmazás szerintem. Neked ez a normális, másnak más.

A helyzet az, hogy most ez a divat, az irányzat neve "athleisure" azt nem tudom hogy magyarul van e neve.

ha kimegy a divatból megint sokan fognak kényelmetlenebb hacukákat felvenni, de szerintem arra még várhatunk egy ideig

2021. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
A kovid eligénytelenítette az embereket. Esküvőre is maci naciba kéne menni :)
2021. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ja, mintha kevesebb lenne az idióta papucsos, meg az agyonszaggatott farmeres is.

Sajnos a tüdőgatya viszont még mindig kisüti a retinánkat, ahogy a fiúk zsebes harisnyája is a bokavillantással.

2021. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
akik papucsban jarnak az utcan disznoolba zarnam par orara buntetesbol, ott tapicsjoljon a b*zi papucsaban...
2021. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!