Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér bugyiban mennyire...

Fehér bugyiban mennyire látszik hogy betét van bent?

Figyelt kérdés
Elég hosszú a sztori, lényeg, hogy olyan helyen leszek, ahol bugyiban fogok tudni csak lenni (strand partja, csak napozás). Színeset nem próbálok, mert ott a szárnyak feltűnőek lennének. Viszont fehér bugyiban is látszik a betét? Nagyon feltűnő fehérben is a szárnyak? Vagy nem gáz?

2021. aug. 10. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé látszik, igen!

Tampon nem opció?

2021. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Áucs. Ez szerintem kiábrándító. Inkább ne
2021. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik. Strandon betét nem játszik sima bugyiban, vagy vegyél tampont vagy nadrágos bő fürdőruha alsót, esetleg egy vékony kendőt köss a derekadra. Ez amúgy is divatos mostanság.
2021. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tampont nem tudsz/nem akarsz használni, akkor vegyél fel egy rövidnadrágot a bugyira.

Csak simán bugyi betéttel nagyon gáz szerintem strandon, nagyon látszik.

2021. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is “ciki”. Tényleg sima bugyi + rövidnadrág vagy tampon, van belőle swimpon is pont úszáshoz, nekem az bevált, nem szivárog meg semmi.
2021. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, gáz
2021. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, hogy a szárnya, de elöl hátul látszani fog az alakja is. Ahogy a többiek írják, ha a tampon nem játszik, akkor vegyél a bugyira egy rövidnadrágot.
2021. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hely ahol kötelező csak bugyiba lenni. Betéttel ne strandolj egy dolog hogy kurv. gáz hogy latszik a betét de azzal ne fürüdj jó kis fertőzéseket tudsz összeszedni. Vegyél fel egy nadrágot azt jovan.
2021. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Használj strandkendőt. Én mindig azzal mentem ilyen helyre amikor épp megvolt, és ugye én sem tamponozok, csakis betét
2021. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!