Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vans cipők mennyire strapabí...

A Vans cipők mennyire strapabíróak?

Figyelt kérdés
utcai használatra használnám őket,ha esne az eső az is érné. A sarok része belül és kívűl mennyire jól bírja? Nem süpped,kopik be a sarka belül? Mert én a sarkammal járok főleg...

2021. aug. 13. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha egy párt használsz folyamatosan, akkor nagyon hamar elfog kopni minden cipőd.

Vans egész jól bírja a strapát, én nyári-bulizós cipőnek használom, mert joy-glamour napokon szoktam venni 6-8 ezerért, így ha leöntik sörrel vagy valamivel, akkor nem halok bele :D

2 párt vettem 19 tavaszán, igaz covid alatt kiesett egy nyár, de most elég sokat mentem vele. Picit megvan kopva a sarka-talpa de szerintem nem vészes, max inkább ott megy hamar tönkre, ahol hajlik a lábfejed és megtörik vagy elenged a gumi.

Mivel anyagos általában a kínálat, én nem szívesen áztatnám, lehet akkor érdemes nézned valamilyen bőrös cipőt, ami jobban viseli a vizet.

2021. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!