Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandoló fiúk! Miért van...

Strandoló fiúk! Miért van az, hogy a rövidnadrágra emlékeztető “bermuda” típusú hosszúszárú fürdőnadrágot részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagy tini srácok szinte csak ilyet hordanak. Azon gondolkodtam miért tűnt el a strandokról a hagyományos boxer illetve fecske típusú fürdőnadrág. Ma már csak a nagyon idős és a nagyon fiatal (kisgyermek) korosztály hordja.

Az amerikai szörfös trend az oka, hogy ezt választják? Vagy félnek, hogy kidomborodik a farkuk? Szégyenlősek?


22/F Én amúgy bármelyik fazont szívesen hordom.



2021. aug. 19. 12:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%

Én simán elvagyok fecskében nekem az is jól áll. Szerintem abszurd attól félni hogy az ember csomagját stírölik.

Aki szerint meg undorító, az valami furcsa szerzet lehet.. neki javasolnám az otthoni zuhanykabint fürdőzéshez, ott biztosan nem látja senki és ő sem kell hogy más emberek látványától émelyegjen. (Már ha magára sem néz le)

2021. aug. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
82%

Boxer típusút vagy jammert hordok tehát csakis tapadósat


Nem tudom mi van a mai fiúcskákkal de tizenéve amikor gimis voltam simán átöltöztünk meg lezuhanyoztunk meztelen úszás után, sőtt az se érdekelt minket amikor szalagavató komily műsor és keringő között át kellett öltöznünk frakkba és így le kellet vetkőzni boxerig a lányok és az őmet segítő szülők előtt


Ma meg ebbe a hosszú szárú gatyába mernek az uszodábanezuhanyozni a fiatalok

2022. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!