Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme van nagy logókkal...

Mi értelme van nagy logókkal ellátott ruhadarabokag hordani?

Figyelt kérdés

Valami el tudja nekem magyarázni,hogy egyeseket miért boldogítjaha nagyban virít a ruhájukon,200as betűmérettel,hogy tommy hilfiger,calvin klein?

Én is 90%ban tommy hilfiger vagy lacoste felsőket/ruhákat veszek,de igyekszem olyat,ami még az ízlés határán belül mozog( pl egy pici tommy zászló a jobb felső sarokban,amit csak az vesz észre aki jól megfigyel esetleg,vagy amin piciben van ott a krokodil logó,hogy ne szembetűnő legyen)

Magyarországon egy ideje nagyon nagy divat,hogy minél nagyobb logó legyen valamin és hozzá ugyanakkora arcot is növesztenek.

Ez kisebbségi komplexus amúgy?

Én kicsivel sem érzem magam kevesebbnek attól,hogy csak olyat veszek meg,amin picit a logó vagy pedig ugyanilyen márkás,minőségi,de visszafogottan elegáns darabokat.

Engem a szüleim erre tanítottak,ők is így tesznek,pedig soha nem volt gond nálunk a pénz,viszont nem szeretjük mutogatni.

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem.

22L



2021. aug. 21. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Na erről én is kérdezhetnélek:D

Én minden logót kerülök. Akár milyen pici nekem elrontja a ruhát. Ha hilfigeres kis logóval lenne 10e logó nélkül meg 15 én inkább megvenném 15-ért csak ne látszódjon.


Azért jó mert látszik, hogy drága volt. Ha már megveszed 10ért a golfinget akkor látszódjon a logó. Főleg a csóróbb és arcoskodóbb körökben divat ez.

2021. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én a minősége miatt veszem meg.

Ha a fast fashion darabok is ilyen minőségűek lennének,megvenném logó nélkül is.

2021. aug. 21. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Igazából én sokszor hallom ezt a minőségi dolgot.

Lehet velem van valami, de nálam bármelyik fast fashionos póló kibír 3 évet vagy akár többet is, míg másoktól azt hallom, hogy szétmegy.

Lehet különleges vagy ilyen téren:)

2021. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is csak branding nélküli cuccokat hordok vagy amin csak szolid nem észrevehető a logo pl Persol napszemüvegeim tipikusan ilyenek. Ha azt akarják hogy két labon járó reklámtábla legyek akkor fizessenek érte. Igényesebb márkàk nem is raknak telihatas logót a cuccaikra csak a gagyi márkák meg a posvány sportmárkák.
2021. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Ingyen nem reklámozok semmit.


De hogy még én fizessek érte...!

2021. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Higgyétek el a 2000-es évek elején még rosszabb volt. Most már azért egyre többen felismerik, hogy a nagy logók ízléstelenek.
2021. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként a Tommy Hilfiger is fast fashion.
2021. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én is utálom a nagy logókat. Egyáltalán nem néznek ki jól és inkább hirdetőtábla benyomást kelt. "Né má', nekem tomihilfigerre/kelvinklájnra/stb is fussa, raj gyerek vagyok, he". Nekem mindig ez jut eszembe a nagy logóról. Az én márkás ruháimon is kicsik a logók.
2022. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!