Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki a fogszabályo...

Szerintetek ciki a fogszabályozó, a szemüveg és a halló készülék egyben? Mert ha igen akkor nem csináltatok fogszabályozót.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 11:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó szemüveg keret öltöztet, sokan divatból is hordják. A hallókészülék neked szükséges. A fogszabályzón pedig az önbizalmad múlhat későbbiekben. Nem vagyok igazán jártas ebben a témában, de biztosan vannak már olyan halló készülékek, amik nem is látszanak, csak ha konkrétan azt keressük az illetőn. A szemüvegek pedig tudnak szépek, előnyösek is lenni pl. [link]

[link]

Nekem is volt fogszabályzóm, fájt eleinte, de ma már összese lehet hasonlítani a fogaimat a 10 évvel ezelőttiekkel. Hidd el bánni fogod, ha nem csináltatod meg a fogaidat.

2010. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te egy gyökér vagy, vagy max12-16 éves, ha a hallókészüléket cikinek tartod. Az nem egy olyan dolog, hogy azért hordom, mert tetszik. Kell és kész.

Kérdező szerintem nyugodtan csináltass fogszabályzót. Lencséből pedig próbálj ki több félét.

2010. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2010. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A "gyökeres" válaszom a 14.22-nek szólt.
2010. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ne hordj, ne csináltass, ha neked ennyire ez a fontos, hogy nézel ki megérdemled!
2010. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
nem Linda vagy te?
2010. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ember születik valahogy, aztán dolgozik a hozott anyagból. Ha nem tetszik a hajszíned, befested... ha nem tetszik hogy szőrös a lábad akkor epilálod, ha nem tetszik a fogad állása akkor fogszabi. Pláne, hogy a rendezetlen fogsort nehéz tisztán tartani.

TESZEL valamit annak érdekében, hogy szebbnek, csinosabbnak nézz ki. Ez egy jó dolog, azt jelenti IGÉNYES vagy a külsődre. Mi ebben a ciki?


Persze ezekből is van igényes és 'tecsógazdaságos' kivitel. Ha egy elegáns szemüvegkeretet választasz, diszkrét pici hallókészülékkel és átlátszó fogszabályzóval akkor az nem gáz.

2010. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én Pankotai Nóra vagyok 11 éves.
2010. aug. 30. 19:35
 19/28 A kérdező kommentje:
Már minden lencsét kipróbáltam.Egyik se jött be.
2010. aug. 30. 19:37
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Figyelj csak, annyira fiatal vagy még,hidd el sokkal jobban jársz, ha most bevállalod a fogszabályzót is, és mire abba a korba érsz, amikor a csajok általában a leginkább el vannak foglalva a külsejükkel, addigra gyönyörű leszel. Kontaktlencsét elvileg nem is lehet 14 év alatt hordani, egyszerűen elvileg az orvos nem írhat még ebben a korban fel, szóval simán lehet szerintem, hogyha 15-16 évesen újra próbálkozol vele, akkor már semmi probléma nem lesz, és ahogy valaki írta előttem is: többfajta lencse is van, az is lehet, hogy a folyadékkal van a gond, szerintem várj pár évet, aztán konzultálj egy másik orvossal, és biztos találtok valami megoldást. Ha meg akkor sem fogja bírni a szemed, akkor válassz valami szép, igényes szemüveget, nincsen azzal semmi gond. A hallókészülékhez nem igazán tudok hozzászólni, de biztos vagyok benne, hogy elég modern már a technika ahhoz, hogy találj olyan készüléket, ami szinte teljesen észrevehetetlen.

Hidd el, megéri elviselni ezt a néhány év kellemetlenséget, utána sokkal jobban fogod érezni magad! Nekem is másodikos korom óta van szemüvegem, és nekem is volt fogszabályzóm. Én rosszul jártam, mert fiatalon, mikor még csak éjszakai fogszabályzó kellett, nem hordtam rendesen. 16-17 évesen pedig már nagyon zavart, hogy kuszák a fogaim, és bevállaltam akkor egy állandót. Persze a bunkóbbak csúfoltak, szemüveg és fogszabályzó együtt, ráadásul alapból félénk voltam, hát ettől csak még inkább az lettem...DE!!! Aztán elkezdtem kontaktlencsét hordani ,(és nekem sem volt egyszerű, megnyugtatlak, amikor az orvos először berakta a szemembe, akkor tök rosszul lettem, aztán meg másfél órán át szenvedtem vele, hogy kiszedjem....de megszoktam, és mára már nagyon örülök neki!), lekerült a fogszabályzóm, sokkal több önbizalmam lett, kikerültem a bunkó középsulis közegből, új társaságokat is kerestem, bátrabb lettem, egyre jobban éreztem magam. Mára teljesen elégedett vagyok az életemmel, egyetemre járok, boldog vagyok, párkapcsolatban élek, sikeres vagyok, modellkedem, szóval minden oké.:)

Bocsánat, ha hosszú lett, azért meséltem ezt mind el, hátha merítesz belőle egy kis erőt, és elhiszed, hogy sokkal jobb ezeken a problémákon most túlesni, és mire felnőtté válsz, pasizol majd, bulizol, éled a fiatalok szabad életét, addigra gyönyörű leszel, és önbizalommal teli.

Én sok sikert és kitartást kívánok neked ehhez! Ha szükséged van még egy kis támaszra, segítségre írj nyugodtan privátot!:)

egy 20 éves lány

2010. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!