Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki a fogszabályo...

Szerintetek ciki a fogszabályozó, a szemüveg és a halló készülék egyben? Mert ha igen akkor nem csináltatok fogszabályozót.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 11:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Minden hallókészülék látszik és én is hordtam egy idejig az éjszakai fogszabályozót,de szerintem és az orvos szerint is csak még rondábbak lettek a fogaim.
2010. aug. 31. 11:08
 22/28 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki a fogszabályzót nem kell örök életedre hordani! A szemüveg pedig öltöztet nagyon szépeket lehet kapni a hallókészülék meg nem látszik ha le van engedve a hajad de mire közép suliba kerülsz addigra már le is kerül a foszabályzó4 Egyáltalán semmi ciki nincs benne az cikibb lenne hogy ha így hagynád a fogaidat!
2010. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Rövid hajam van.
2010. aug. 31. 18:59
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig ez nem is kérdés amit feltettél. Még gyerek vagy most kell rendbe szedni magad. Mit fogy csinálni 16 évesen sírni, hogy a pasik miért nem néznek rád? A halló készülék egy dolog, a szemüveg tud nagyon csinos is lenni, a fogszabályzó pedig kell. Ha anyukád helyébe lennék, nem hagynám, hogy ezt te döntsd el. Kell és kész.

Sokan próbáltak itt kedvesen meggyőzni, de nem ér semmit, lehet azért mert még kicsi vagy és nem tudsz bele gondolni mi lesz pár év múlva. Amikor majd a srácok kinevetnek. Most kezd el növeszteni a hajad, válts keretet, tetesd fel az a fogszabályzót, és pár év múlva te utánad fognak fütyülni a srácok, de ezt addig kell megtenni amíg lehet. Én hálát adok amiért apám egykor nem engedett az én akaratomnak. Nem tudnék azokkal a fogakkal élni. Én akkor 14 éves voltam.

2010. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
*fogsz csinálni
2010. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam a fogszabcsit és kinevetnek pedig megnövesztettem a hajam
2011. júl. 22. 15:39
 27/28 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Én tökre bírom a fogszabisokat. : )
2011. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszi!Kedves vagy!
2011. júl. 23. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!